Hakerohet Shekulli - 2 - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Hakerohet Shekulli

Hakerohet Shekulli

· 28 · 4839

#25 ne: 17-01-2005, 23:52:45
E pash tek elitesecurity.org qe ky forum ishte hackeru provova m u fut edhe un ne permjet forumit ne serverin edhe u futa por nuk kisha akses root por vetem nje akses normal provova me startuare nje backdoor ne kete server qe te muje me u lidh me putty tek shelli i keti serverit keshtu qe te marre akses root te gjith keto veprime u kryen me sukses kure i pash te gjitha keto site te medhej te ky forum thash a ti hakeroje a po ti lajmeroje edhe i lajmerova prita nja 2ore edhe pa pergjigje thash tani qe kam prit boll edhe isha i idhnuare nga MEDIA SHQIPTARE apo GAZETAT qe nuk po ja ninin punet qe bon ALBANIA SECURITY CLAN keshtu qe i hakerova...

www.hash.gr www.hash.gr/forum/ siti i organizates underground te greqis po fol per ALBANIA SECURITY CLAN po kan frik kure se shqiptaret sen....  >:( :lule

  • Postime: 28025
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 17-01-2005, 23:58:05
Dmth ti ke prishur ato vetem pse nuk te kane permendur ne artikujt e tyre!!! Shume keq.  :'( Nje veprim i pamendur dhe pavlere. Mire gazeta Shekulli mund te sulmohet per ndonje artikull jo kombetar, por te sulmosh dhe nje faqe si sportishqiptar.com qe eshte vetem per sport, eshte shume e gabuar dhe e tepert. Une u pergezoj per punen qe keni bere kunder faqeve antishqiptare, por nuk mund te jemi me ju, kur sulmoni palidhje faqe shqiptare. Tung!

  • Postime: 27
  • Karma: +0/-0

#27 ne: 03-06-2005, 03:57:32
E pash tek elitesecurity.org qe ky forum ishte hackeru provova m u fut edhe un ne permjet forumit ne serverin edhe u futa por nuk kisha akses root por vetem nje akses normal provova me startuare nje backdoor ne kete server qe te muje me u lidh me putty tek shelli i keti serverit keshtu qe te marre akses root te gjith keto veprime u kryen me sukses kure i pash te gjitha keto site te medhej te ky forum thash a ti hakeroje a po ti lajmeroje edhe i lajmerova prita nja 2ore edhe pa pergjigje thash tani qe kam prit boll edhe isha i idhnuare nga MEDIA SHQIPTARE apo GAZETAT qe nuk po ja ninin punet qe bon ALBANIA SECURITY CLAN keshtu qe i hakerova...

www.hash.gr www.hash.gr/forum/ siti i organizates underground te greqis po fol per ALBANIA SECURITY CLAN po kan frik kure se shqiptaret sen.... >:( :lule

Turp te sulmoni gazeta shqiptare qe na informojne FALAS kudo qe jemi o bukeshkale.

Meso nja dy fjale e gjysem shqip me mire dhe mos e lejo injorancen te te perdhunoje deri ne pleqeri! Paskan kohe gazetaret e shkolluar te merren me analfabete si ti! Shko o kungull i kalbur e ruaj bagetine se e ndiejne mungesen tende dhe ndoshta eshte i vetmi profesion qe mund te kesh ne jete, mos e humb kete mundesi, mos harro, merr dhe nje Abetare me vete se te duhet.

Sa per faqet, nuk eshte mire te sulmoni asnje, as greke, as serbe sepse nuk fitoni asgje. Perkundrazi humbin punen e tyre shume Webmaster Shqiptare dhe kenaqesine qe ofron interneti shqip-foles, mijera Shqiptare, sepse jane me specialiste te huajt se nje si tipi yt qe sdi nga lidhet ''magari'', ne fakt per kete s'jam shume i sigurte sepse kur behet fjale per bagetite, jo vetem imagjinata me shtyn te mendoj se ato (kafshet) bejne cudi qe format trupore i ke ndryshe nga ato.

Me ju do behet Shqiperia ''bre''?!!!

Temat e fundit