Hakohet Twitter - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Hakohet Twitter

Hakohet Twitter

· 3 · 622

  • Postime: 27977
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  • Postime: 227
  • Karma: +4/-7

#1 ne: 18-12-2009, 20:23:34
Po se mos eshte hera e pare qe hackohet twitter.

  • Postime: 328
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 19-12-2009, 16:42:17
Mundësitë për tu hack-uar webfaqet janë relativisht të mëdha; andaj deri sa të ekzistojnë këto mundësi, një gjë e tillë do të ndodhë edhe më tutje!  hmmmmm:

Temat e fundit