Hosting per Radio! - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Hosting per Radio!

Hosting per Radio!

· 2 · 1434

  • Postime: 3259
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

ne: 17-02-2006, 20:11:16
U hape nje Hostin per Radio me kualitet shume te mire.

Shume radio shqiptare ne internet perdorin hostin tone dhe jan te kenaqur deri tani!

Radiot qe kan hostin tek ne eshte, Radio Durrsi, Radio Rrapi dhe shume radio te tjera shqiptare!

Per cdo pyetje, kerkes dhe keshille mund te na kontaktoni ne emailin Gjumashi@albshells.com ose ne msn andi_poro@hotmail.com

  • Postime: 3056
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 19-02-2006, 09:56:51
gjumashi ec te vdeksha e ke kap veten
po te pakten na thuj cmimet etj qe ta dime :P

Temat e fundit