×
Hyrja
Profili

Hosting per Radio!

Hosting per Radio!

· 2 · 1356

  • Postime: 3256
  • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
ne: 17-02-2006, 20:11:16
U hape nje Hostin per Radio me kualitet shume te mire.

Shume radio shqiptare ne internet perdorin hostin tone dhe jan te kenaqur deri tani!

Radiot qe kan hostin tek ne eshte, Radio Durrsi, Radio Rrapi dhe shume radio te tjera shqiptare!

Per cdo pyetje, kerkes dhe keshille mund te na kontaktoni ne emailin Gjumashi@albshells.com ose ne msn andi_poro@hotmail.com

  • Postime: 3057
  • Gjinia: Mashkull
Hajduti_i_Zemrave
#1 ne: 19-02-2006, 09:56:51
gjumashi ec te vdeksha e ke kap veten
po te pakten na thuj cmimet etj qe ta dime :P