info.al perhap chain mail ne facebook?! - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

info.al perhap chain mail ne facebook?!

info.al perhap chain mail ne facebook?!

· 5 · 3297

  • Postime: 577
  • Karma: +0/-0

ne: 13-09-2009, 13:40:27
Mesa duket info.al ka ndermarre nje hap tjeter strategjik pasi na cane drrasat me spam: chain mail! Ja nje mesazh qe po qarkullon ne facebook:
Citim
Me shume keqardhje po ju themi nga stafi i fb bashke me administratoret shqiptare ne rast se ju nuk ia dergoni kete mesazh reth 15 frendsave tuaj, acounti i fb tuaj do te jete bllokuar.Facebook e ben kete gje sepse, jane ankuar shume njerez se facebo...ok eshte bere shume i ngadalt dhe kjo gje eshte me se e sakte. Kjo ndodh per shkak te nr te shumte te anetarve qe nuk jane aktiv ne fb.

Ne rast se nuk e dergoni brenda 5 diteve nga data e leximit te mesazhit fb juaj do te bllokohet.

Per me teper info ju mund te kontaktoni me administratorin e fb ne
adresen contact@facebookle.info.al Ju faminderit per mirkuptimi


Me keqardhje po ju njoftoj adminit te rrjetit (besoj se e dini te gjith kush eshte) qe e ke humbur te gjithe respektin ne sferen e webmasterave!! t-_-

  • Postime: 27931
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 13-09-2009, 14:18:41
Duket sikur perdorin cdo menyre per te shkaterruar punen e tyre. Lexoni ketu http://www.zeriyt.com/forumet-blogosfera-shqiptare/diskutimecom-t47588.0.html;new#new

Nuk arrijne ta kuptojne se suksesi i vertete vjen nga puna ne faqe, permbajtja origjinale dhe me vlere e jo nga karlliqet me spam ne email a FB si ne kete rastin e fundit.

  • Postime: 577
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 13-09-2009, 14:19:49
e njejta histori edhe me dallavere.com

Ktu ne shqiperi te njihnin te gjithe derisa e lane disa vjet pas dore, dhe me pas se ca hyne ca cuna dhe e hackuan :p

#3 ne: 25-09-2009, 10:05:43
me keqardhje ju njoftojm se

  • Postime: 27931
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 25-09-2009, 16:58:41
Cfare?

Temat e fundit