iPad - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

  • Postime: 46
  • Karma: +0/-0

ne: 29-01-2010, 21:03:38
Cfare mendoni per kete lodren e re te Apple? Deshironi ta keni?

  • Postime: 27909
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 31-01-2010, 02:22:43
Derisa te behet e qarte se per cfare eshte e mire nje pajisje e tille une s'kam per ta perdorur. Per cfare duhet dicka e tille mes telefonit dhe kompjuterit?

  • Postime: 691
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 01-02-2010, 14:44:38
Sbesoj qe Steve Jobs gabon ndonjihere me nxjerrjen e produkteve te reja te Apple.

  • Postime: 231
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 01-08-2010, 23:27:43
Une e bera gabimin e blerjes dhe nuk ua keshilloj. Te pakten jo derisa te dale versioni i ri i ipad.

Temat e fundit