×
Hyrja
Profili

  • Postime: 46
Webster
ne: 29-01-2010, 21:03:38
Cfare mendoni per kete lodren e re te Apple? Deshironi ta keni?

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 31-01-2010, 02:22:43
Derisa te behet e qarte se per cfare eshte e mire nje pajisje e tille une s'kam per ta perdorur. Per cfare duhet dicka e tille mes telefonit dhe kompjuterit?

  • Postime: 691
  • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
#2 ne: 01-02-2010, 14:44:38
Sbesoj qe Steve Jobs gabon ndonjihere me nxjerrjen e produkteve te reja te Apple.

  • Postime: 229
Epoka X
#3 ne: 01-08-2010, 23:27:43
Une e bera gabimin e blerjes dhe nuk ua keshilloj. Te pakten jo derisa te dale versioni i ri i ipad.
 

iPad-i, mbreti i arsimit: Përdoret në 94% të sektorit

Nisur nga InfoZRubrika Informatike

Postimi i fundit 31-10-2013, 20:50:02
nga InfoZ
Truri i Ajnshtajnit bëhet aplikacion për iPad!

Nisur nga ßåßy ღRubrika Diapazon

Postimi i fundit 02-10-2013, 18:44:38
nga ciarli
iPad 3

Nisur nga M A XRubrika Apple Computer, Inc.

Postimi i fundit 27-12-2011, 13:49:42
nga M A X
Matni të rrahurat e zemrës me iPad 2

Nisur nga M A XRubrika Guida & Tutoriale

Postimi i fundit 19-11-2011, 23:54:30
nga M A X
Truku për të zhbllokuar iPad

Nisur nga M A XRubrika Guida & Tutoriale

Postimi i fundit 25-10-2011, 13:22:02
nga M A X