Ja kuptimet e shkurtimeve në rrjetet sociale që po i përdorin të gjithë - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ja kuptimet e shkurtimeve në rrjetet sociale që po i përdorin të gjithë

Ja kuptimet e shkurtimeve në rrjetet sociale që po i përdorin të gjithë

· 6 · 728

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 21-05-2019, 12:07:56
Me siguri i keni parë kudo dhe t’i përdorin të gjithë. Ndoshta dikush dhe ua ka shkruar dhe megjithëse nuk e keni kuptuar keni bërë sikur. /top channel
 

 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 21-05-2019, 12:10:01
 

 

 

 

 

 

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 21-05-2019, 12:11:01
 

 

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 24-05-2019, 16:49:44
Cjane keto o Max se na turbullove menimet, t’ pakten futi e nai perkthim qe mos mbetemi si harabela... lol 😂

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 24-05-2019, 19:34:23
Perdor Google translate 🤪

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 24-05-2019, 21:20:09
Perdor Google translate 🤪
bjeri icik me shkurt e thuj “pertoj e un” 😂 😆 😝

Temat e fundit