×
Hyrja
Profili

Jam i interesuar per nje Web Faqe !!!??

Jam i interesuar per nje Web Faqe !!!??

· 9 · 1758

 • Postime: 32
CreativeMouth
ne: 31-07-2005, 07:58:06
Jam i interesum me pas ni web faqe domethon me i pas te gjitha me domain me hot me desing komplet ...nese ndonjeri mirret me kete lloje biznesi mund te me kontaktoni ne imellin kuti_001 edhe mirremi vesh pershendetje
« Editimi i fundit: 27-08-2005, 07:59:10 nga M A X »

 • Postime: 3
arben
#1 ne: 22-08-2005, 22:41:36
tung une jam provider dhe dizajner per webfaqe nese jeni i interesuar atehere mundeni te kontaktoni me ne ne email MSN Admin@gurbeti.ch ju flmnd

 • Postime: 390
 • Gjinia: Mashkull
Positive
#2 ne: 23-08-2005, 15:14:54
kontakto ne kete adrese info@albaniafoto.com (specifiko kerkesen tende ne e-mail)

te gjitha ne nje vend: domain, hosting, web design... etj., shkurt shqip: shpejt, mire e lire.

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#3 ne: 26-08-2005, 14:12:58
Edhe une te keshilloj ate qe te ka dhen Positive ;)

 • Postime: 675
 • Gjinia: Mashkull
Terenc
#4 ne: 27-08-2005, 07:12:42
Jam i interesum me pas ni web faqe domethon me i pas te gjitha me domain me hot me desing komplet ...nese ndonjeri mirret me kete lloje biznesi mund te me kontaktoni ne imellin kuti_001 edhe mirremi vesh pershendetje

Positive  ;)

 • Postime: 455
 • Gjinia: Mashkull
php
#5 ne: 06-09-2005, 14:07:51
Nese ende nuk e ke marr siten nuk e ke fillu ateher mundesh te bisedojm ne MSN Messenger : webmaster@lulikras.com dhe ne inbox emali : luliks@yahoo.com

 • Postime: 32
CreativeMouth
#6 ne: 09-09-2005, 15:28:48
Falemenderit t'gjithve se e kom kry RESPEKT njerz

 • Postime: 34
unedheti
#7 ne: 13-09-2005, 15:46:57
hahahaha . po pse ske tregu perpara po i ke ba 3-4 vete me shkru ktu

 • Postime: 100
FareTop
#8 ne: 14-02-2006, 06:04:44
kush eshte adresa e sitit qe ke "kry"  ?
 

Faqe per njohje

Nisur nga InfoZRubrika Mix

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:16:56
nga InfoZ
emra per faqe humoristike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 23:05:18
nga InfoZ
Si te fshij nje faqe ne Facebook?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-04-2020, 13:13:58
nga M A X
Si te krijojme nje faqe web?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 04-04-2020, 20:46:39
nga M A X
Si mund te krijoj nje faqe online?

Nisur nga Melina JorgopullosRubrika Pyetper

Postimi i fundit 30-08-2019, 17:18:15
nga Melina Jorgopullos