Jam i interesuar per nje Web Faqe !!!?? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jam i interesuar per nje Web Faqe !!!??

Jam i interesuar per nje Web Faqe !!!??

· 9 · 1839

 • Postime: 32
 • Karma: +0/-0

ne: 31-07-2005, 07:58:06
Jam i interesum me pas ni web faqe domethon me i pas te gjitha me domain me hot me desing komplet ...nese ndonjeri mirret me kete lloje biznesi mund te me kontaktoni ne imellin kuti_001 edhe mirremi vesh pershendetje
« Editimi i fundit: 27-08-2005, 07:59:10 nga M A X »

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 22-08-2005, 22:41:36
tung une jam provider dhe dizajner per webfaqe nese jeni i interesuar atehere mundeni te kontaktoni me ne ne email MSN Admin@gurbeti.ch ju flmnd

 • Postime: 390
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 23-08-2005, 15:14:54
kontakto ne kete adrese info@albaniafoto.com (specifiko kerkesen tende ne e-mail)

te gjitha ne nje vend: domain, hosting, web design... etj., shkurt shqip: shpejt, mire e lire.

 • Postime: 4466
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 26-08-2005, 14:12:58
Edhe une te keshilloj ate qe te ka dhen Positive ;)

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 27-08-2005, 07:12:42
Jam i interesum me pas ni web faqe domethon me i pas te gjitha me domain me hot me desing komplet ...nese ndonjeri mirret me kete lloje biznesi mund te me kontaktoni ne imellin kuti_001 edhe mirremi vesh pershendetje

Positive  ;)

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 06-09-2005, 14:07:51
Nese ende nuk e ke marr siten nuk e ke fillu ateher mundesh te bisedojm ne MSN Messenger : webmaster@lulikras.com dhe ne inbox emali : luliks@yahoo.com

 • Postime: 32
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 09-09-2005, 15:28:48
Falemenderit t'gjithve se e kom kry RESPEKT njerz

 • Postime: 34
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 13-09-2005, 15:46:57
hahahaha . po pse ske tregu perpara po i ke ba 3-4 vete me shkru ktu

 • Postime: 100
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 14-02-2006, 06:04:44
kush eshte adresa e sitit qe ke "kry"  ?

Temat e fundit