Kam nje problem me Youtube - Tech

×
Hyrja
Profili

Kam nje problem me Youtube

Kam nje problem me Youtube

· 9 · 615

 • Postime: 304

ne: 31-05-2019, 23:49:43
Problemi im eshte te nderrimi i gjuhes nga ana e Youtube. Cdo here ia nderroj e bej ne gjuhen angleze por perseri ma kthen shqip kur e vizitoj heren e radhes. Nuk e kuptoj se si e pse. Dini gje pse ma nderron gjuhen dhe si mundem ta bej permanent ne gjuhen angleze?

 • Postime: 1111
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-06-2019, 00:43:16
Kur je i loguar apo jo?

 • Postime: 304

#2 ne: 01-06-2019, 13:33:07
Kur jam i kycur dhe vetem ne desktop. App i YouTube funksionon perfekt.

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 01-06-2019, 13:39:52
Nese ke Windows 10, hiq lokacionin dhe ateher do te ngeli ajo gjuhe qe ti e vendos ne YouTube.

 • Postime: 304

#4 ne: 02-06-2019, 11:58:54
Lokacioni im nuk eshte as ne Kosove e as ne Shqiperi megjithate ma kthen ne shqip gjuhen. Normal une e mbaj ne anglisht por cdo here kur e vizitoj nga desktopi ma jep shqip gjuhen. Duhet me qen nje bug ne sistemin e AI te YouTube sepse ngaqe shikoj video ne shqip me kthen dhe kontrollet shqip.

 • Postime: 1111
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 02-06-2019, 17:18:57
Lokacioni im nuk eshte as ne Kosove e as ne Shqiperi megjithate ma kthen ne shqip gjuhen. Normal une e mbaj ne anglisht por cdo here kur e vizitoj nga desktopi ma jep shqip gjuhen. Duhet me qen nje bug ne sistemin e AI te YouTube sepse ngaqe shikoj video ne shqip me kthen dhe kontrollet shqip.
E ke provuar me shfletues tjetër?

 • Postime: 304

#6 ne: 04-06-2019, 16:44:21
Perdor vetem Chrome. Te nderroj browserin vetem prej kesaj ceshtje nuk eshte opsion per mua.

 • Postime: 1111
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 04-06-2019, 19:18:01
Perdor vetem Chrome. Te nderroj browserin vetem prej kesaj ceshtje nuk eshte opsion per mua.
Nuk të thash te nderrosh browser. Ku e lexove ti?!
Unë të pyeta nese e ke provuar me browser tjeter. Jepni me shume shpjegime se nuk do bejme hetuesin këtu. Nejse.
Nëse ta jep vetem në chrome fshi data dhe cache.

 • Postime: 304

#8 ne: 05-06-2019, 21:42:15
E provova per ty dhe i njejti problem.
Une mendoj se sistemi Artificial intelligence i Google ka par qe une shoh klipe shqip e ka kuptuar qe jam shqiptar e ma jep ne shqip menune.

Temat e fundit