Kam nje problem me Youtube - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kam nje problem me Youtube

Kam nje problem me Youtube

· 9 · 855

 • Postime: 306
 • Karma: +0/-0

ne: 31-05-2019, 23:49:43
Problemi im eshte te nderrimi i gjuhes nga ana e Youtube. Cdo here ia nderroj e bej ne gjuhen angleze por perseri ma kthen shqip kur e vizitoj heren e radhes. Nuk e kuptoj se si e pse. Dini gje pse ma nderron gjuhen dhe si mundem ta bej permanent ne gjuhen angleze?

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-06-2019, 00:43:16
Kur je i loguar apo jo?

 • Postime: 306
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 01-06-2019, 13:33:07
Kur jam i kycur dhe vetem ne desktop. App i YouTube funksionon perfekt.

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 01-06-2019, 13:39:52
Nese ke Windows 10, hiq lokacionin dhe ateher do te ngeli ajo gjuhe qe ti e vendos ne YouTube.

 • Postime: 306
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 02-06-2019, 11:58:54
Lokacioni im nuk eshte as ne Kosove e as ne Shqiperi megjithate ma kthen ne shqip gjuhen. Normal une e mbaj ne anglisht por cdo here kur e vizitoj nga desktopi ma jep shqip gjuhen. Duhet me qen nje bug ne sistemin e AI te YouTube sepse ngaqe shikoj video ne shqip me kthen dhe kontrollet shqip.

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 02-06-2019, 17:18:57
Lokacioni im nuk eshte as ne Kosove e as ne Shqiperi megjithate ma kthen ne shqip gjuhen. Normal une e mbaj ne anglisht por cdo here kur e vizitoj nga desktopi ma jep shqip gjuhen. Duhet me qen nje bug ne sistemin e AI te YouTube sepse ngaqe shikoj video ne shqip me kthen dhe kontrollet shqip.
E ke provuar me shfletues tjetër?

 • Postime: 306
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 04-06-2019, 16:44:21
Perdor vetem Chrome. Te nderroj browserin vetem prej kesaj ceshtje nuk eshte opsion per mua.

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 04-06-2019, 19:18:01
Perdor vetem Chrome. Te nderroj browserin vetem prej kesaj ceshtje nuk eshte opsion per mua.
Nuk të thash te nderrosh browser. Ku e lexove ti?!
Unë të pyeta nese e ke provuar me browser tjeter. Jepni me shume shpjegime se nuk do bejme hetuesin këtu. Nejse.
Nëse ta jep vetem në chrome fshi data dhe cache.

 • Postime: 306
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 05-06-2019, 21:42:15
E provova per ty dhe i njejti problem.
Une mendoj se sistemi Artificial intelligence i Google ka par qe une shoh klipe shqip e ka kuptuar qe jam shqiptar e ma jep ne shqip menune.

Temat e fundit