Kapet hakeri i Barack Obamës - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kapet hakeri i Barack Obamës

Kapet hakeri i Barack Obamës

· 1 · 577

  • Postime: 556
  • Karma: +4/-2
  • Gjinia: Mashkull

ne: 25-03-2010, 10:54:24
Hakeri që kërkohej për dhunimin e llogarisë në Twitter të presidentit amerikan, Barack Obama, është arrestuar në Francën qëndrore.
Pirati informatik, një francez 25 vjecar identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur, njihet në web me pseudonimin “Hacker-croll”.

Mes viktimave të tija janë edhe personalitete të spektaklit, mes të cilëve edhe këngëtarja pop Britney Spears.


Marre Nga: Top Channel

Temat e fundit