kapsit.com nuk eshte me nen pronesine time - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

kapsit.com nuk eshte me nen pronesine time

kapsit.com nuk eshte me nen pronesine time

· 4 · 706

  • Postime: 40
  • Karma: +0/-0

ne: 14-02-2009, 16:47:23
Pershendetje,

Dua t'ju njoftoj se tani e tutje www.kapsit.com nuk eshte me nen pronesine time.

Arsyeja e vetme perse e kam shite eshte se nga Qershori do te shkoj ne Amerike per te studiuar dhe deri ne ate kohe me duhet te marr leksione intenzive te avancuara per gjuhen angleze.

Kjo ka qene arsyeja kryesore, sepse nuk mund te kujdesem me per kete projekt edhe pse kam qene shume i perkushtuar ndaj kesaj faqeje.

Falenderoj te gjithe per ndihmen dhe bashkepunimin qe treguan gjate kesaj kohe.

Ju deshiroj shume suksese te gjithve ne punet tuaja.


Me respekt
Weblog

  • Postime: 28197
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-02-2009, 00:23:40
Kush eshte pronari i ri?

Suksese ne studime dhe planet e tjera te jetes.

#2 ne: 15-02-2009, 13:57:55
Do me interesonte kush e ka blere dhe sa lek ka dhene per kete faqe?

  • Postime: 40
  • Karma: +0/-0

#3 ne: 17-02-2009, 14:08:08
Faleminderit MAX per urimin. Dhe une ju deshiroj suksese ne pune dhe jete.

Ndersa pronari i ri i kapsit eshte nga Prishtina, dhe i cili mendoj se do te zhvilloj dhe me shume kete web faqe, pasi i ka te gjitha mundesite per te bere nje gje te tille.

Suksese!

Temat e fundit