Kerkoi ndihme per wordpress (sidebar) - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kerkoi ndihme per wordpress (sidebar)

Kerkoi ndihme per wordpress (sidebar)

· 2 · 792

  • Postime: 32
  • Karma: +0/-0

ne: 05-06-2008, 08:19:02
Ju lutem kush mund te me ndihmoj te rregulloj kete problem.
Eshte hera e dyte qe me perseritet dhe nuk i kam luajtur asgje.
un isha duke postuar dhe kur e shof me pas kishte ndryshuar dhe sidebar nga anash kishte perfundu ne fund.
Punova pak ne css luajta ca permasa por asnje ndryshim dhe i ktheva sic ishin.
Ju lutem mund te me ndihmoj njeri.
do ja dija shum per nder se nuk po e kuptoj fare dhe eshte hera e 2 qe me ndodh.

www.iluzion.net/v2

ose mund te kontaktoni felixis@iluzion.net

  • Postime: 32
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 05-06-2008, 08:23:12
Kur hap faqet e tjera ose shof nje postim sidebar eshte ne vendin e vet.
ky problem eshte vetem ne index. :P hmmmmm:

Temat e fundit