Kevin Mitnik në Shkup - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kevin Mitnik në Shkup

Kevin Mitnik në Shkup

· 1 · 600

  • Postime: 119
  • Karma: +1/-0

ne: 05-08-2010, 15:26:40

Kevin Mitnik njëher ishte hakeri më i kërkuari në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ai ariti të depërtoj në sistemet kompjuterike të Pentagonit, FBI dhe shum institucione tjera.
Tani ai punon si ekspert i sigurisë kompjuterike dhe sipas informacionit i cili u publikua në tweeter-in e tij Kevin Mitnik në tetor të këtij viti do ta vizitoj Shkupin.

Temat e fundit