KHG sulmon president.gov.mk Maqedonet kthejn ne president.al - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

KHG sulmon president.gov.mk Maqedonet kthejn ne president.al

KHG sulmon president.gov.mk Maqedonet kthejn ne president.al

· 6 · 1484

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 05-05-2009, 17:04:53
Diteve te fundit ka filluar nje mini lufte mes hackerve Shqiptaro-Kosovar dhe atyre Maqedon, para disa ditesh KHG ne faqen e pare te web faqes zyrtare te Presidentit Cervenkovski vendosi flamurin Shqiptar dhe Kosovar dhe e mbajti per 3 dit aty.Ndersa sot ne televizionet Maqedone me krenari u publikua lajmi se Maqedonet iu pergjigjen sulmit duke sulmuar faqen e presidentit Topi e cila tani momentalisht esht ofline pasi kan marr masa per ti riparuar demet www.president.alhttp://president.al/english/pub/keshilltaret.asp?id=156

Maqedonet ne fakt nuk kan arritur acces ne tegjith faqen por kan shtuar flamujt e tyre vetem tek linku i Kabinetit te presidentit ne gjuhen Angleze.

 • Postime: 42
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 05-05-2009, 19:03:32
Bravo khg veq perpara.

 • Postime: 92
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 05-05-2009, 19:25:06
**fsha faqen o Bamir,
a nuk po investoni ne keto faqe amatore qe i keni hic.
Shume faqe te dobeta edhe turp cfar faqesh kan.

 • Postime: 328
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 05-05-2009, 19:42:01
Diteve te fundit ka filluar nje mini lufte mes hackerve Shqiptaro-Kosovar dhe atyre ...[/img]
Kosova ka vetëm Shqiptarë (afër 95 %), andaj do të duhej të shkruhej Shqiptarët nga Kosova edhe pse edhe këtë shprehje nuk e pëlqej, sepse ka vetëm Shqiptarë. Vendi se prej nga janë nuk është edhe aq me rëndësi. Nëse thuhet Shqiptarë, atëherë vetëkuptohet se janë nga Shqipëria; pra nga trojet shqiptare.
...Sa i përketë hackimit të webfaqeve  hmmmmm:
Një webfaqe do të ishte e hackuar nëse i ke të drejtat administartive të saj. Sulmet me gjëra të gatshme nga interneti janë të përkohshme  ;)

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 05-05-2009, 21:38:38
Kosova ka vetëm Shqiptarë (afër 95 %), andaj do të duhej të shkruhej Shqiptarët nga Kosova edhe pse edhe këtë shprehje nuk e pëlqej, sepse ka vetëm Shqiptarë. Vendi se prej nga janë nuk është edhe aq me rëndësi. Nëse thuhet Shqiptarë, atëherë vetëkuptohet se janë nga Shqipëria; pra nga trojet shqiptare.
...Sa i përketë hackimit të webfaqeve  hmmmmm:
Një webfaqe do të ishte e hackuar nëse i ke të drejtat administartive të saj. Sulmet me gjëra të gatshme nga interneti janë të përkohshme  ;)

Thash ashtu sepse ne sulm moren pjese edhe hacker nga Shqiperia dhe jo vetem nga Kosova

 • Postime: 328
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 06-05-2009, 18:15:41
Thash ashtu sepse ne sulm moren pjese edhe hacker nga Shqiperia dhe jo vetem nga Kosova
Unë vetëm desha të theksoj se Shqiptarë jemi; si ata nga Republika e Shqipërisë poashtu edhe nga Republika e Kosovës. E dihet se shqiptarët nuk jetojnë vetëm në këto dy republika.

Temat e fundit