×
Hyrja
Profili

Kosova.com jashte linje per mungese fondi.

Kosova.com jashte linje per mungese fondi.

· 3 · 1042

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 18-05-2006, 17:58:23
Nese hyni te http://www.kosova.com/ do te shihni kete njoftim:

Net-faqja www.kosova.com është ç'kyqur për shkak të mospërmbushjes së obligimeve financiare ndaj VEVI Networks nga Qendra për Informim e Kosovës (qik_kic@hotmail.com).

Kërkojmë ndjesë për pakënaqësi.


Kaq dobet financiarisht qenka QIK (Qendra per informim e Kosoves)?  

  • Postime: 49
Lord
#1 ne: 19-05-2006, 02:08:49
Tung
...e pash edhe une para disa dite dhe hapa nje tem te till ne nje X forum,  eshte me te ardh keq qe ne nje kohe shume te rendesishme per Kosoven dhe shqiptaret ne pergjithesi sepse problemi i Kosoves nuk eshte problem vetem i njerezve qe jetojn aty!...dhe kosova.com eshte e mbyllme per arsye "fondi"? kur dihet qe
nje drek - dark e njerzve qe  qe udheheqin "shtetin" kushto sa me mbajt 5 Kosova.com!
Lord

  • Postime: 390
  • Gjinia: Mashkull
Positive
#2 ne: 11-06-2006, 10:31:48
Kosova.Com ka qene financuar nga LDK-ja, kshtu qe me vdekjen e Rugoves "vdiq" edhe web faqja dmth financat!  :D
 

Ikin 227 mijë persona, Shqipëria dhe Kosova me eksodin më të lartë në rajon

Nisur nga InfoZRubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 01-06-2020, 22:34:42
nga InfoZ
Lajmet nga Kosova

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:48:47
nga InfoZ
Kosova-sot.info

Nisur nga M A XRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 14-04-2020, 23:57:36
nga M A X
MEHMET KOSOVA

Nisur nga M A XRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 14-04-2020, 14:58:01
nga M A X
Kosova-fly.de

Nisur nga M A XRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 10-04-2020, 11:01:41
nga M A X