Kosova.com jashte linje per mungese fondi. - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kosova.com jashte linje per mungese fondi.

Kosova.com jashte linje per mungese fondi.

· 3 · 1128

  • Postime: 27977
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 18-05-2006, 17:58:23
Nese hyni te http://www.kosova.com/ do te shihni kete njoftim:

Net-faqja www.kosova.com është ç'kyqur për shkak të mospërmbushjes së obligimeve financiare ndaj VEVI Networks nga Qendra për Informim e Kosovës (qik_kic@hotmail.com).

Kërkojmë ndjesë për pakënaqësi.


Kaq dobet financiarisht qenka QIK (Qendra per informim e Kosoves)?  

  • Postime: 49
  • Karma: +0/-0

#1 ne: 19-05-2006, 02:08:49
Tung
...e pash edhe une para disa dite dhe hapa nje tem te till ne nje X forum,  eshte me te ardh keq qe ne nje kohe shume te rendesishme per Kosoven dhe shqiptaret ne pergjithesi sepse problemi i Kosoves nuk eshte problem vetem i njerezve qe jetojn aty!...dhe kosova.com eshte e mbyllme per arsye "fondi"? kur dihet qe
nje drek - dark e njerzve qe  qe udheheqin "shtetin" kushto sa me mbajt 5 Kosova.com!
Lord

  • Postime: 390
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 11-06-2006, 10:31:48
Kosova.Com ka qene financuar nga LDK-ja, kshtu qe me vdekjen e Rugoves "vdiq" edhe web faqja dmth financat!  :D

Temat e fundit