×
Hyrja
Profili

Krijoni faqet tuaja personale me Google Pages!

Krijoni faqet tuaja personale me Google Pages!

· 1 · 857

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 28-05-2006, 14:00:42
Sherbimi i ri Google Page http://pages.google.com/ eshte shume i vlefshem sepse mundeson krijimin e faqeve personale pa ndonje njohuri ne kode dhe pa pasur nevoje per hapesire ne ndonje server. Google Pages jep 100 MB hapesire falas dhe mundeson krijimin e faqeve me editor WYSIWYG.