×
Hyrja
Profili

Ku të abonohem për të telefonuar më lirë në Ballkan, Europe, Amerike etj?

Ku të abonohem për të telefonuar më lirë në Ballkan, Europe, Amerike etj?

· 4 · 564

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull
php
ne: 27-08-2010, 03:45:50
Përshendetje.
 Dua të marr ca mendime nga ju të gjithe të cilët keni njohuri rreth kompanive të cilat ofrojn shërbime telefonimi - komunikimi me numra frik dhe mobil-.

 Cila kompani sipas jush ka shërbimet më të lira - sepse dua të abonohem.

 Arsyja është sepse shpenzoj shum lek duke telefonuar në Kosovë dhe jam i interesuar të marr mendimet tuaja për ekonomizim përsonal.


« Editimi i fundit: 27-08-2010, 10:02:39 nga M A X »

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 27-08-2010, 10:00:45
http://www.internetcalls.com/en/index.html eshte shume e mire. Ka cmime te leverdisshme dhe mund te telefonosh si nga PC po ashtu dhe nga celulari.

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull
php
#2 ne: 27-08-2010, 11:37:08
MAX ku të mund të gjej çmimin, për Kosovë se sa kushton.


 Unë më hert kam përdor net2phone.com por kan ngirtuar qmimet dhe nuk funsion aq mirë si përpara.


  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 27-08-2010, 15:41:19
Ne Kosove perdoren tre prefikse te ndryshme ne mos gabohem? Ai i Serbise per telefonine fikse, ai i Sllovenise per IPKO dhe ai i Monakos per Vala900. Keshtu qe shiko cmimet per keto vende per te kuptuar se sa te kushton.
 

‘QAnon’ zë vend edhe në Ballkan

Nisur nga M A XRubrika Diskutime

Postimi i fundit 10-09-2020, 21:56:59
nga M A X
“E vrau korona”: Në Ballkan s’ka më dasma të mëdha

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 22-09-2020, 15:30:09
nga Gjumashi
gazeta e sotme ballkan

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 20:29:14
nga InfoZ
Shqipëria udhëheq rënien nga standardet demokratike në Ballkan

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 07-05-2020, 17:00:41
nga M A X
Si eshte jeta ne Amerike?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 04-04-2020, 20:30:34
nga M A X