KUJT TJETER I KA SHKUAR KY EMAIL? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

KUJT TJETER I KA SHKUAR KY EMAIL?

KUJT TJETER I KA SHKUAR KY EMAIL?

· 4 · 891

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

ne: 11-09-2009, 18:15:06

Hello dear‏
From:    marydavid (maryt600@yahoo.com)
   Medium riskYou may not know this sender.Mark as safe|Mark as junk
Sent:    Friday, September 11, 2009 4:47:19 PM
To:    
Hello dear
My name is Mary,i saw your profile www.zeriyt.com
today and became interested
in you,i will also like to know more about you,and if you can send an email to my
email address,i will send you my picture here is my email
(marydavid360@yahoo.com)   i believe we can move from here,Awaiting for your
mail to my email address above
Mary

 • Postime: 27931
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 11-09-2009, 18:54:19
LOL, me duket se me ka ardhur dhe mua para disa muajve.
Injoroje dhe varja.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 11-09-2009, 19:17:30
Ja kam varur thjesht me beri pershtypje qe pse thote e ka pare ketu profilin tim. Se po te thoshte e kam pare diku.. do ishte tjeter :P

Mos eshte ndo njera qe i interesoj ore mos ta hedhim poshte fatin..

 • Postime: 409
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 11-09-2009, 20:10:11
Mua me ka ardhur nje dite nje leter kesisoj por webfaqja nuk ishte kjo ishte nje angleze.. :S Edhe une e kam injoruar  :D

Temat e fundit