×
Hyrja
Profili

KUJT TJETER I KA SHKUAR KY EMAIL?

KUJT TJETER I KA SHKUAR KY EMAIL?

· 4 · 839

  • Postime: 982
  • Gjinia: Mashkull
UrL
ne: 11-09-2009, 18:15:06

Hello dear‏
From:    marydavid (maryt600@yahoo.com)
   Medium riskYou may not know this sender.Mark as safe|Mark as junk
Sent:    Friday, September 11, 2009 4:47:19 PM
To:    
Hello dear
My name is Mary,i saw your profile www.zeriyt.com
today and became interested
in you,i will also like to know more about you,and if you can send an email to my
email address,i will send you my picture here is my email
(marydavid360@yahoo.com)   i believe we can move from here,Awaiting for your
mail to my email address above
Mary

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 11-09-2009, 18:54:19
LOL, me duket se me ka ardhur dhe mua para disa muajve.
Injoroje dhe varja.

  • Postime: 982
  • Gjinia: Mashkull
UrL
#2 ne: 11-09-2009, 19:17:30
Ja kam varur thjesht me beri pershtypje qe pse thote e ka pare ketu profilin tim. Se po te thoshte e kam pare diku.. do ishte tjeter :P

Mos eshte ndo njera qe i interesoj ore mos ta hedhim poshte fatin..

  • Postime: 409
  • Gjinia: Mashkull
VM.
#3 ne: 11-09-2009, 20:10:11
Mua me ka ardhur nje dite nje leter kesisoj por webfaqja nuk ishte kjo ishte nje angleze.. :S Edhe une e kam injoruar  :D
 

E kujt eshte festa e Shengjergjit?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 18:35:07
nga M A X
E kujt eshte lahuta?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 18:45:53
nga M A X
Kujt shenje i perkas?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 18:38:14
nga M A X
Kujt i merr borxh qeveria?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 21-03-2020, 22:05:24
nga InfoZ
Kujt i ngjan femija?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 21-03-2020, 22:04:58
nga InfoZ