×
Hyrja
Profili

Kush e ka lajmefutboll.com?

Kush e ka lajmefutboll.com?

· 6 · 852

  • Postime: 342
Dr0mAs
ne: 21-02-2011, 10:14:34
Bandwidth Limit Exceeded

gjithmon kur hap kete faqe me del qe i ka ardh fundi Bandwidth.

kush e ka kete faqe?
www.lajmefutboll.com
« Editimi i fundit: 21-02-2011, 10:15:27 nga M A X »

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 21-02-2011, 10:16:48
Sic duket e ka dikush nga Gjilani. http://whois.domaintools.com/lajmefutboll.com
Por me sa po shohim e paska hostuar ne nje host that sux :d

  • Postime: 342
Dr0mAs
#2 ne: 21-02-2011, 10:36:37
kete e pash un por a eshte ne forum ai X person.

me pelqeu si domain, gjynaf qe vuan per 1 cop host

  • Postime: 1
lajmefutboll
#3 ne: 10-08-2011, 02:47:39
Pershendetje. Webfaqja eshte e imja, Kemi pasur probleme me host, dhe na ka humbur databaza. Kemi qene te zene shume kohve te fundit dhe nuk kemi kohe te mirremi me faqen ende. Se shpejti do ta akvizojme prap.
Besniku

  • Postime: 342
Dr0mAs
#4 ne: 10-08-2011, 15:17:18
shitet? nqs po Sa?

  • Postime: 27
diokliciani
#5 ne: 12-08-2011, 01:10:02
edhe une jam interesuar per ta bler pasi qe kam domeinin , lajmefutboll.net , sa e shet ???
 

Kush është Dritan Abazoviç?

Nisur nga M A XRubrika Shqiptaret ne Malin e Zi

Postimi i fundit 10-09-2020, 21:25:28
nga M A X
Kush e bën më bukur sparkaten?

Nisur nga M A XRubrika VIP

Postimi i fundit 13-08-2020, 19:47:15
nga M A X
Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ