Kush e ka lajmefutboll.com? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush e ka lajmefutboll.com?

Kush e ka lajmefutboll.com?

· 6 · 938

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

ne: 21-02-2011, 10:14:34
Bandwidth Limit Exceeded

gjithmon kur hap kete faqe me del qe i ka ardh fundi Bandwidth.

kush e ka kete faqe?
www.lajmefutboll.com
« Editimi i fundit: 21-02-2011, 10:15:27 nga M A X »

 • Postime: 28193
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 21-02-2011, 10:16:48
Sic duket e ka dikush nga Gjilani. http://whois.domaintools.com/lajmefutboll.com
Por me sa po shohim e paska hostuar ne nje host that sux :d

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 21-02-2011, 10:36:37
kete e pash un por a eshte ne forum ai X person.

me pelqeu si domain, gjynaf qe vuan per 1 cop host

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 10-08-2011, 02:47:39
Pershendetje. Webfaqja eshte e imja, Kemi pasur probleme me host, dhe na ka humbur databaza. Kemi qene te zene shume kohve te fundit dhe nuk kemi kohe te mirremi me faqen ende. Se shpejti do ta akvizojme prap.
Besniku

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 10-08-2011, 15:17:18
shitet? nqs po Sa?

 • Postime: 27
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 12-08-2011, 01:10:02
edhe une jam interesuar per ta bler pasi qe kam domeinin , lajmefutboll.net , sa e shet ???

Temat e fundit