×

Kush e ka perkthyer ne shqip Facebook-un?

Kush e ka perkthyer ne shqip Facebook-un?

· 27 · 2671

  • Postime: 1158
  • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#25 ne: 19-02-2011, 17:14:41
më me rendesi te theksohet eshte se dikush ia paska filluar. Nderkaq, kritika mund te beni, porse ato t'mos i drejtoni duke e nençmuar ate qe eshte nxitur, atij o asaj qe i ka kushtuar zemra te beje nje pune ne dobi te te gjithe shqiptareve anembane. Ate duhet uruar dhe frymezuar (inkurajuar) edhe me, jo nençmuar apo fyer.... diku lexova se gjoja te jete perkthyer nga kosovare. Sidoqofte, fjale te tilla çojne drejt nje perçarjeje vellazerore...
« Editimi i fundit: 20-02-2011, 16:49:38 nga Vagabond »

  • Postime: 1104
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#26 ne: 15-04-2019, 13:53:57
Si ju duket perkthimi pas kaq vitesh?
 

Kush e bën më bukur sparkaten?

Nisur nga M A XRubrika VIP

Postimi i fundit 13-08-2020, 19:47:15
nga M A X
Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:53:24
nga InfoZ