×
Hyrja
Profili

Kush e posedon www.elvanagjata.com ?

Kush e posedon www.elvanagjata.com ?

· 9 · 964

 • Postime: 416
 • Gjinia: Mashkull
Konjaku
ne: 20-12-2010, 04:26:42
Pershendetje

Me duhet te di kush e posedon www.elvanagjata.com kam kerkuar ne whois web faqe po nuk kam gjetur info, nese eshte dikush ketu ne forum do ti lutesha te me kontaktoje.

Ju faleminderit :)

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer
BabyGirlⓋⓛⓅ
#1 ne: 20-12-2010, 08:35:35
Pershendetje

Me duhet te di kush e posedon www.elvanagjata.com kam kerkuar ne whois web faqe po nuk kam gjetur info, nese eshte dikush ketu ne forum do ti lutesha te me kontaktoje.
Ju faleminderit :)

ishalla e gjej un
po pse kujdesesh kaq shume po kjo faqe nuk punon

 • Postime: 271
 • Gjinia: Mashkull
kokushta
#2 ne: 20-12-2010, 09:06:38
Nuk di vfare ineteresi ke, por mund ti shkruash kompanise qe ka bere regjistrimin e domainit te te lidhe me klientin e saj. Zakonisht te cojne nje kopje te mesazhit por mbetet ne dore te klientit (poseduesit) te vendose nese t'ju pergjigjet ose jo.

Nuk humb gje - provoje!

 • Postime: 1159
 • Gjinia: Mashkull
Dardan.
#3 ne: 20-12-2010, 09:08:06
Sponsored Listings

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#4 ne: 20-12-2010, 15:43:35
L O L nese kupton gje ja te dhenat e faqes qe kerkone:
Citim
This domain is protected by Whois Privacy Services Pty Ltd. For more information please visit www.whoisprivacyservices.com.au

Domain elvanagjata.com:
  Whois Privacy Services Pty Ltd
  Domain Hostmaster, Customer ID : 42322722335689
   Email address protected from spam harvesters
  PO Box 923
  Fortitude Valley QLD 4006 AU

Administrative contact:
Technical contact:
Billing contact:
  Whois Privacy Services Pty Ltd
  Domain Hostmaster, Customer ID : 42322722335689
   Email address protected from spam harvesters
  PO Box 923
  Fortitude Valley QLD 4006 AU
  Phone: Phone: +61.730070090
  Fax: Phone: +61.730070091

Record dates:
  Record created on: 2006-01-10 05:06:46 UTC
  Record modified on: 2010-11-13 18:52:43 UTC
  Record expires on: 2011-01-10 UTC

Nameservers:
  ns1.just-park.net:
    69.10.41.42
  ns2.just-park.net:
    69.10.42.66

Note: Automated collection of data from this database is strictly prohibited.
Whois Server Version 2.0

Domain names in the .com and .net domains can now be registered
with many different competing registrars. Go to http://www.internic.net
for detailed information.

   Domain Name: ELVANAGJATA.COM
   Registrar: FABULOUS.COM PTY LTD.
   Whois Server: whois.fabulous.com
   Referral URL: http://www.fabulous.com
   Name Server: NS1.JUST-PARK.NET
   Name Server: NS2.JUST-PARK.NET
   Status: clientDeleteProhibi ted
   Status: clientTransferProhi bited
   Updated Date: 13-nov-2010
   Creation Date: 10-jan-2006
   Expiration Date: 10-jan-2011

>>> Last update of whois database: Mon, 20 Dec 2010 14:40:28 UTC
[/b]

 • Postime: 416
 • Gjinia: Mashkull
Konjaku
#5 ne: 20-12-2010, 18:32:57
Poshnja faleminderit qe je munduar, i kam pare te njejtat ne faqe tjeter po sgjej ndonje gje konkrete aty. Do ta provoj ate qe thot kokushta, ska menyre tjeter. Mir gjithsesi ju falenderoj per mundimin :)

 • Postime: 28
 • Gjinia: Mashkull
Edi90
#6 ne: 20-12-2010, 19:01:17
Dergo nje email tek adresa qe ka ne who is. Edhe pse eshte who is protected email i shkon personit qe ka domainin. E kam provuar personalisht dhe funksionon

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 21-12-2010, 00:28:24
"elvana gjata" eshte goxha e kerkuar dhe ata domenin .com ta japin kundrejt nje cmimi te larte, ndaj nuk besoj se ia vlen. Sidomos kur vendin e pare ne Google per "elvana gjata" eshte i zene. (nga une :) )

 • Postime: 416
 • Gjinia: Mashkull
Konjaku
#8 ne: 21-12-2010, 02:38:37
"elvana gjata" eshte goxha e kerkuar dhe ata domenin .com ta japin kundrejt nje cmimi te larte, ndaj nuk besoj se ia vlen. Sidomos kur vendin e pare ne Google per "elvana gjata" eshte i zene. (nga une :) )
Un jam duke pritur pergjigje nga ato, nese me japin ndonje shume konkrete do ta publikoj edhe ketu. Po vendi i pare del galshi i juaji :) po mundet edhe te ndryshoj apo jo  ;)
 

Kush është Dritan Abazoviç?

Nisur nga M A XRubrika Shqiptaret ne Malin e Zi

Postimi i fundit 10-09-2020, 21:25:28
nga M A X
Kush e bën më bukur sparkaten?

Nisur nga M A XRubrika VIP

Postimi i fundit 13-08-2020, 19:47:15
nga M A X
Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ