Kush eshte faqja warez me e perdorur ne Shqiperi? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Kush eshte faqja warez me e perdorur ne Shqiperi dhe cila mendoni se eshte me e mire?

www.warezalbania.co m
8 (32%)
www.alba-down.tk
6 (24%)
www.egydown.com
1 (4%)
www.katz.cd
7 (28%)
www.phazeddl.com
1 (4%)
www.warez.com
2 (8%)

Numri i anetareve qe votuan: 20

Kush eshte faqja warez me e perdorur ne Shqiperi?

Kush eshte faqja warez me e perdorur ne Shqiperi?

· 3 · 1926

  • Postime: 22
  • Karma: +0/-0

ne: 17-01-2010, 16:33:32
Shkruai dhe mendimet tuaja per secilen faqe

  • Postime: 982
  • Karma: +3/-3
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-01-2010, 19:26:11
Sipas rezultateve te alexa , faqe me e vizituar nga Shqiperia per sa i perket warez eshte http://www.warez-bb.org


Ajo renditet ne vendin e 37 te faqeve me te vizituara nga Shqiperia.


http://www.alexa.com/topsites/countries;1/AL

  • Postime: 455
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 22-02-2010, 02:45:43
Une pelqej faqen Shqiptare : www.alba-down.tk
Nuk ka shume shume gjera por veret me pelqen dhe pergezoj per ket faqe veret do jam vizitor i rregullt i kesj faqe.
Pune te mbare per stafin e faqes : www.alba-down.tk

Pergezime dhe per ju qe keni hap ket tem.

Temat e fundit