×
Hyrja
Profili

Sondazh

Kush eshte faqja warez me e perdorur ne Shqiperi dhe cila mendoni se eshte me e mire?

www.warezalbania.co m
8 (32%)
www.alba-down.tk
6 (24%)
www.egydown.com
1 (4%)
www.katz.cd
7 (28%)
www.phazeddl.com
1 (4%)
www.warez.com
2 (8%)

Numri i anetareve qe votuan: 20

Kush eshte faqja warez me e perdorur ne Shqiperi?

Kush eshte faqja warez me e perdorur ne Shqiperi?

· 3 · 1862

  • Postime: 22
erAldi1
ne: 17-01-2010, 16:33:32
Shkruai dhe mendimet tuaja per secilen faqe

  • Postime: 982
  • Gjinia: Mashkull
UrL
#1 ne: 17-01-2010, 19:26:11
Sipas rezultateve te alexa , faqe me e vizituar nga Shqiperia per sa i perket warez eshte http://www.warez-bb.org


Ajo renditet ne vendin e 37 te faqeve me te vizituara nga Shqiperia.


http://www.alexa.com/topsites/countries;1/AL

  • Postime: 455
  • Gjinia: Mashkull
php
#2 ne: 22-02-2010, 02:45:43
Une pelqej faqen Shqiptare : www.alba-down.tk
Nuk ka shume shume gjera por veret me pelqen dhe pergezoj per ket faqe veret do jam vizitor i rregullt i kesj faqe.
Pune te mbare per stafin e faqes : www.alba-down.tk

Pergezime dhe per ju qe keni hap ket tem.
 

Kush është Dritan Abazoviç?

Nisur nga M A XRubrika Shqiptaret ne Malin e Zi

Postimi i fundit 10-09-2020, 21:25:28
nga M A X
Kush e bën më bukur sparkaten?

Nisur nga M A XRubrika VIP

Postimi i fundit 13-08-2020, 19:47:15
nga M A X
Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ