Kush eshte kopjuesi ketu? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush eshte kopjuesi ketu?

Kush eshte kopjuesi ketu?

· 5 · 912

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-11-2011, 01:11:14
Me duket se gazetastandard ka kopjuar nga tech.al  :engjell:

 • Postime: 59
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 23-11-2011, 17:15:10
WOW!  hmmmmm:

 • Postime: 27931
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 24-11-2011, 09:33:06
Eshte e qarte qe ajo e Gazetes Standard ka kopjuar, por nuk desha te them mendimin tim qe ne fillim.
Kopjim kaq paturpesisht nuk sheh shpesh. Madje kjo eshte me keq se kur kopjon fjale per fjale. Ne ate rast duket hapur. Ndersa ne kete menyre si kjo e kesaj gazetes duket si nje mundim per te mbuluar me dy-tre fjale ndryshe vjedhjen. Shume keq.

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 24-11-2011, 22:48:06
Nga Enkelejda Gjuzi  :D

Temat e fundit