×
Hyrja
Profili

Kush jane sherbimet me te mira te Google gjate viteve?

Kush jane sherbimet me te mira te Google gjate viteve?

· 3 · 599

  • Postime: 110
html master
ne: 14-08-2010, 10:43:52
Rendisni ato produkte te google qe mendoni se jane me te mirat.

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 14-08-2010, 17:05:54
Pas kerkimit, qe eshte produkti berthame i Google, eshte Gmail sherbimi me cilesor dhe me i mire qe ka nxjerre Google ndonjehere ne treg. Nuk mund ta imagjinoj nje internet pa email si ai qe ofron Google. Nese do ishim ne dore te Hotmail apo Yahoo! Mail perdorimi i emailit si domosdoshmeri do ishte teper i bezdisshem. Live Hotmail dhe Yahoo! Mail as qe i afrohen cilesise se Gmail dhe ketu as ka diskutim e dyshim.
Produkte te tjera me vlere nga Google jane: Google Translator, Youtube, Gtalk, Chrome dhe Android.
Por Google s'ka vetem suksese. Disa produkte kane qene deshtime totale dhe gjigande fare per nga zhurma qe i parapriu dhe shpenzimet per zhvillim e reklamim.
Me te fundit deshtime kolosale jane Buzz dhe i shumereklamuari Google Wave.

  • Postime: 171
  • Gjinia: Mashkull
Admirimi
#2 ne: 14-08-2010, 20:45:39
Gmail
Google Translate
Chroome
YouTube
Adsense
 

Kush është Dritan Abazoviç?

Nisur nga M A XRubrika Shqiptaret ne Malin e Zi

Postimi i fundit 10-09-2020, 21:25:28
nga M A X
Kush e bën më bukur sparkaten?

Nisur nga M A XRubrika VIP

Postimi i fundit 13-08-2020, 19:47:15
nga M A X
Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ