×
Hyrja
Profili

Kush mund te me ndihmoj?

Kush mund te me ndihmoj?

· 6 · 1520

  • Postime: 532
klevis2000
ne: 01-10-2005, 14:40:28
Kam nje faqe ne dispozicion me parametra shume te mire mirepo dua te me ndihmoj dikush nga ana teknike dhe informatike per ta bere nje faqe fetare.Nese dikush eshte disponibel mund te me njoftoje .Faqa do jete fetare Islame.

  • Postime: 68
  • Gjinia: Mashkull
amaterboy
#1 ne: 02-10-2005, 06:39:09
tung besoj se mund te te ndihmoj

  • Postime: 532
klevis2000
#2 ne: 02-10-2005, 09:57:48
Amaterboy falas apo me pagese ? Une per momentin kam biseduar me nje shok prej shkupi mirepo akoma skam marre nje pergjigje te prere.Megjithate do isha kurioz per ndonje faqe tuajen.

« Editimi i fundit: 02-10-2005, 18:43:32 nga 2.8Driver »

  • Postime: 68
  • Gjinia: Mashkull
amaterboy
#3 ne: 03-10-2005, 11:31:42
klevis2000 une per momentin faqen time e kam nen konstrukcion.
a faqen tuaj do e bej pa pagese.

  • Postime: 390
  • Gjinia: Mashkull
Positive
#4 ne: 03-10-2005, 11:32:31
klevis2000, me kontakto ne privat!

  • Postime: 100
FareTop
#5 ne: 30-09-2006, 00:59:06
kerkesat per ndertim faqesh duhet ti beni ketu http://faretop.info/forumi/forumdisplay.php?f=6
sepse ketu do te gjeni webmaster per ndertim faqesh :perqafim
 

Kush është Dritan Abazoviç?

Nisur nga M A XRubrika Shqiptaret ne Malin e Zi

Postimi i fundit 10-09-2020, 21:25:28
nga M A X
Kush e bën më bukur sparkaten?

Nisur nga M A XRubrika VIP

Postimi i fundit 13-08-2020, 19:47:15
nga M A X
Kush është Avdullah Hoti, kryeministri i ri i Kosovës

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-06-2020, 23:59:40
nga M A X
kush jam une ese filozofike

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:36:34
nga InfoZ
kush eshte gani bardha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:22:24
nga InfoZ