Kush mund te me ndihmoj? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush mund te me ndihmoj?

Kush mund te me ndihmoj?

· 6 · 1725

 • Postime: 532
 • Karma: +1/-0

ne: 01-10-2005, 14:40:28
Kam nje faqe ne dispozicion me parametra shume te mire mirepo dua te me ndihmoj dikush nga ana teknike dhe informatike per ta bere nje faqe fetare.Nese dikush eshte disponibel mund te me njoftoje .Faqa do jete fetare Islame.

 • Postime: 68
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 02-10-2005, 06:39:09
tung besoj se mund te te ndihmoj

 • Postime: 532
 • Karma: +1/-0

#2 ne: 02-10-2005, 09:57:48
Amaterboy falas apo me pagese ? Une per momentin kam biseduar me nje shok prej shkupi mirepo akoma skam marre nje pergjigje te prere.Megjithate do isha kurioz per ndonje faqe tuajen.

« Editimi i fundit: 02-10-2005, 18:43:32 nga 2.8Driver »

 • Postime: 68
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 03-10-2005, 11:31:42
klevis2000 une per momentin faqen time e kam nen konstrukcion.
a faqen tuaj do e bej pa pagese.

 • Postime: 390
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 03-10-2005, 11:32:31
klevis2000, me kontakto ne privat!

 • Postime: 100
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 30-09-2006, 00:59:06
kerkesat per ndertim faqesh duhet ti beni ketu http://faretop.info/forumi/forumdisplay.php?f=6
sepse ketu do te gjeni webmaster per ndertim faqesh :perqafim

Temat e fundit