×
Hyrja
Profili

Le te shohim se kush eshte webmasteri me i ri ne moshe!!!

Le te shohim se kush eshte webmasteri me i ri ne moshe!!!

· 14 · 1049

 • Postime: 97
webmasterspeak
ne: 11-01-2010, 15:14:24
Kjo teme eshte pak a shume si nje prezantim vetem se prezantohen webmasterat dhe informatikanet.

emri:Elden
mbiemri:Totraku
mosha:13
keshilla per webmaster:Kurre mos bej si i paditur ne fushen e informatikes vetem per te mare disa klikime ne website(provuar nga une vete)
kurre mos bej spam
Veprimtari:Video per te qeshur video te bukura,Website(nuk po e them se admini ma ka thene.
Gjeja qe me ka habitur me te vertete:
Kerkimi ne google mbi 25faqe
Kerko:Elden Totraku
Forca webmaster lijini pak webfaqet tuaja dhe prezantohuni
Shpresoj tju kete kenaqur qofte dhe nje buzeqeshje e vertete

 • Postime: 22
erAldi1
#1 ne: 17-01-2010, 16:16:21
e njejta gje dhe per mua,jam 13 vjec dhe kam faqen www.alba-down.tk

 • Postime: 982
 • Gjinia: Mashkull
UrL
#2 ne: 17-01-2010, 19:17:36
Nuk ma mer mendja se do prezantohen te gjithe ketu , mendoj se nje dore e mire e jona jemi mbi moshen 25 vjec .

Megjithate duket se e kini me qejf kete fushe  gje qe do arrini te beheni shume me te mire se ne .
Mjafton te kini durim , te degjoni keshillat e me te vjeterve se ju ne kete fushe, te mos merreni me programe hacking-cracking dhe ne pergjithesi me amteriale jo ligjore.

Suksesi juaj do varet nga vete ju .

 • Postime: 97
webmasterspeak
#3 ne: 18-01-2010, 13:31:51
Postimi shume i mire url.Ju i kini mendimet me te qarta dhe merreni me gjithecka kurse neve ashtu  si dhe eraldi na ka ngel mendja vetem tek nje gje reklamo websiten tend bej spam etc...Ne kete moshe them se ne mund te jemi me te miret ne shqiperi nuk e di per te tjeret por shume veta qe kane bere kurse dhe kolegje vetem per informatiken nuk ma kane kaluar jo se une jam me i mire se te tjeret por ata nuk e marrin seriozisht dhe  nuk e kuptojne se po te mos kete tani rregullues kompjuterash dhe webmaster nuk e di per mua ckuptim ka bota.
Faleminderit Per shkrimet dhe nje gje desha te them
Erald1 do parteritet me www.botaime.tk figure 200 me 200 ?

 • Postime: 22
erAldi1
#4 ne: 18-01-2010, 16:43:33
OK pranoj te beje partneritet me faqen tende
me jep figuren tende qe ta vendos

 • Postime: 171
 • Gjinia: Mashkull
Admirimi
#5 ne: 19-01-2010, 00:20:19
Une jam 17 vjeqar dhe kam nje keshill per juve dhe ajo eshte.

Behuni webmastera per veten tuaj dhe jo per te tjerer.

Mbase nuk e thash edhe aq mire po ajo qe dua te them eshte mos flisni ne shoqeri per pune te webmasterav se nuk kuptoje gje ata dhe me shume mirruni me sporte e gjera tjera ne qofte se deshironi te ju duabn vajzat.

Kete keshiller une e kam marr nje webmaster i vjeter qe ma ka thene kete gje mua dhe shume me ka hyre ne pune.

 • Postime: 97
webmasterspeak
#6 ne: 19-01-2010, 13:36:59
AcMedia e ke shume mire.Por vajzat nuk te duan nga sportet apo nga faqet por nga shkathtesia ne goje gje qe une e kam.Bilardos i boj zbor dhe conterstrikes.Po flm qe e the Shpresoj ti boj pun eraldit.

 • Postime: 97
webmasterspeak
#7 ne: 19-01-2010, 13:39:00
Plako shko tek faqja ime dhe coje tek reklama

 • Postime: 22
erAldi1
#8 ne: 19-01-2010, 14:29:54
shkova po sikur e lam foton 200x200
nqs i ndryshoj permasat del shume keq

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9 ne: 19-01-2010, 14:56:21
Permbajuni temes. Per pune personale kontaktoni ne privat!

 • Postime: 97
webmasterspeak
#10 ne: 19-01-2010, 15:12:15
-dergoi mesazh privat-
« Editimi i fundit: 19-01-2010, 15:20:06 nga M A X »

 • Postime: 53
 • Gjinia: Mashkull
All4Ever
#11 ne: 19-01-2010, 19:31:31
Pershendetje , Mosha 21 vjec,
Mbarova shkollen e mesme per informatike, para 1 viti,
Tani jam ne facultet po prap per Informatik te pergjishme, Me Bazi si "Programim, html - php, flash, etj etj,

 • Postime: 97
webmasterspeak
#12 ne: 20-01-2010, 13:41:39
Me fal all4ever ku e ke mbaruar.Kur te mbaroj 9 vjecaren dua te futem me i shkolle per web bulider ose ip network ose ndonje gje tjeter?

 • Postime: 53
 • Gjinia: Mashkull
All4Ever
#13 ne: 20-01-2010, 14:36:12
Me fal all4ever ku e ke mbaruar.Kur te mbaroj 9 vjecaren dua te futem me i shkolle per web bulider ose ip network ose ndonje gje tjeter?

Une e kam mbaruar ne Romani, nuk eshte ndonje shtet qe mbahet per ekonomi, Por mbahet per fakuletet e informatikes.i ka shume te forta edhe shume te mira, cdo student qe mbaron studimet ven direkte ne pun se kam bere kontrakte me amerikanin dhe germanin.