Llogaria juaj ne Twitter - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Llogaria juaj ne Twitter

Llogaria juaj ne Twitter

· 5 · 647

 • Postime: 28220
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 13-01-2010, 01:06:22
Ftoj te gjithe webmasterat e interesuar qe te publikojne adresat e tyre te Twitter ne menyre qe te lidhemi me njeri-tjetrin, per te pasur me shume kontakt dhe per te ndare mendime e ide ne kohe reale.

Mua mund te me gjeni ne Twitter ne adresen: http://twitter.com/0ltion

 • Postime: 409
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 13-01-2010, 18:01:33
Teme interesante

Ja edhe llogaria ime e Twitter : http://twitter.com/ValmirMehmeti

 • Postime: 242
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 13-01-2010, 21:27:07

 • Postime: 328
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 14-01-2010, 11:35:28

 • Postime: 53
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 21-01-2010, 22:53:19

Temat e fundit