×
Hyrja
Profili

Llogaria juaj ne Twitter

Llogaria juaj ne Twitter

· 5 · 569

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 13-01-2010, 01:06:22
Ftoj te gjithe webmasterat e interesuar qe te publikojne adresat e tyre te Twitter ne menyre qe te lidhemi me njeri-tjetrin, per te pasur me shume kontakt dhe per te ndare mendime e ide ne kohe reale.

Mua mund te me gjeni ne Twitter ne adresen: http://twitter.com/0ltion

  • Postime: 409
  • Gjinia: Mashkull
VM.
#1 ne: 13-01-2010, 18:01:33
Teme interesante

Ja edhe llogaria ime e Twitter : http://twitter.com/ValmirMehmeti

  • Postime: 242
  • Gjinia: Mashkull
feniksi
#2 ne: 13-01-2010, 21:27:07

  • Postime: 328
  • Gjinia: Mashkull
AT¹
#3 ne: 14-01-2010, 11:35:28

  • Postime: 53
  • Gjinia: Mashkull
All4Ever
#4 ne: 21-01-2010, 22:53:19