×

Logo e re e Facebook

Logo e re e Facebook

· 2 · 2671

  • Postime: 26499
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 06-11-2019, 21:12:35
 

Korporata Facebook zbuloi një logo të re që do të thotë të përfaqësojë kompaninë mëmë që zotëron Facebook-un origjinal, Instagram, WhatsApp, dhe më shumë. Logoja thotë thjesht "FACEBOOK", por me një font të vërtetë të çuditshëm dhe të përgjithshëm që duket sikur do të përshtatet mirë në një kartë krediti. Një GIF tregon shenjën e fjalëve që shfaqet me ngjyra të ndryshme për të përfaqësuar markat e ndryshme - blu për Facebook-un vete, jeshile për WhatsApp, rozë për Instagram, etj.
 

  • Postime: 7054
  • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 08-11-2019, 07:48:33
👎👎👎👎👎👎👎😛
 

Logo.al

Nisur nga M A XRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 31-03-2020, 12:32:58
nga M A X
Mund te me ndihmoje Ndonjeri duke me krijuar nje Logo ?

Nisur nga BrunoXRubrika AlbDEVs

Postimi i fundit 07-04-2012, 23:59:25
nga BrunoX
Si ju duket logo e 100 vjetorit te pavarsise?

Nisur nga M A XRubrika AlbDEVs

Postimi i fundit 21-08-2012, 13:44:34
nga Mishel...............
HTML 5 me logo zyrtare

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 19-01-2011, 01:04:58
nga M A X
Logo Design - Krijimi dhe procesi nga koncepti ne perfundim

Nisur nga HollowRubrika AlbDEVs

Postimi i fundit 06-12-2010, 20:00:15
nga Hollow