Logo e re e Facebook - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Logo e re e Facebook

Logo e re e Facebook

· 2 · 3429

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 06-11-2019, 21:12:35
 

Korporata Facebook zbuloi një logo të re që do të thotë të përfaqësojë kompaninë mëmë që zotëron Facebook-un origjinal, Instagram, WhatsApp, dhe më shumë. Logoja thotë thjesht "FACEBOOK", por me një font të vërtetë të çuditshëm dhe të përgjithshëm që duket sikur do të përshtatet mirë në një kartë krediti. Një GIF tregon shenjën e fjalëve që shfaqet me ngjyra të ndryshme për të përfaqësuar markat e ndryshme - blu për Facebook-un vete, jeshile për WhatsApp, rozë për Instagram, etj.
 

  • Postime: 7092
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 08-11-2019, 07:48:33
👎👎👎👎👎👎👎😛

Temat e fundit