Lufta e Hakerave Shqiptarë me ata Serbë - 3 - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Lufta e Hakerave Shqiptarë me ata Serbë

Lufta e Hakerave Shqiptarë me ata Serbë

· 108 · 20133

 • Postime: 14
 • Karma: +0/-0

#50 ne: 01-01-2005, 11:07:50
KHG nuk gjindet vella sepse khg e mbaj une dhe tjeret jan clan tjera shqiptare qe i thojn vetes hakera etc. keshtu qe KHG nuk sulmon paa kurr far gjere sepse ndoshta ja ke vur mendjen se jan group tjera kohet e sodit jan ber mijra group shqiptare me lajmrohen mua dhe me thojn une jam webmasteri keti groupi flasin do gjera qe kurr si kam ndegju keshtu qe KHG sulmon vec ku duhet vella kurse qa bejn groupet tjera sun i them mos a po dicka se ata bejn sulme pastaj ata tjeret sulmojn prap kurse ne KHG po duhet te ndermmarim pastaj dicka per ti mbrojtur dicka sepse ata jan ende te rinj kan mesuar disa emdota per te Defacu nje Webfaqe tani e shef qbejn kjo seshte nermal por qte bejsh ketyre djemav...


#51 ne: 02-01-2005, 17:50:38
Gjith ajo Luft qe ndodhi ndermjet shqiptareve dhe Serbeve me duket se u qetesua cdo gje tashi.

 • Postime: 14
 • Karma: +0/-0

#52 ne: 03-01-2005, 00:02:18
berni dhe une mendoj se u qetsua se serbet kan menduar se ne nuk jem askund me kupton ata kan menduar se shqiptar nuk ka me qe marrin me kesi gjera keshtu qe kur u lajmruarn shqiptar pastaj ndaluan dhe sulemet :D

#53 ne: 17-01-2005, 23:33:27
keni harruare qka ka ber ASC ( ALBANIA SECURITY CLAN ) sitave te shkive a ???


-- http://www.wallpapers.co.yu/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked3/hacked/wall2.jpg

-- http://www.wallpapers.co.yu/forum/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked3/hacked/wall.jpg

-- http://www.alkom.co.yu/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked2/hacked/hacked/al.jpg

-- http://www.alkom.co.yu/forum/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked2/hacked/hacked/al2.jpg

-- http://www.switchtel.co.yu/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked2/hacked/hacked/swis1.jpg

-- http://www.switchtel.co.yu/forum
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked2/hacked/hacked/swis2.jpg

-- http://www.backpackers.org.yu/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked2/hacked/hacked/bacp.jpg

-- http://www.mihajlovicsoft.co.yu/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked2/hacked/hacked/miha.jpg

-- http://www.dl.co.yu/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked2/hacked/hacked/dl.jpg

-- http://onlinelearning.lingnet.org/serbian-croatian/
fotoja: http://www.ifrance.com/warezftpz/siti%20hacked.jpg

-- http://www.sr-graditelj.co.yu/
fotoja: http://www.bytemedia.org/defaced/graditelj.png

-- http://protec.co.yu/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked2/hacked/hacked/protec.jpg
Re-deface: http://members.kosovamail.com/hacked2/hacked/hacked/protec2.jpg
Re-Re-deface: http://members.kosovamail.com/hacked2/hacked/hacked/protec3.jpg
Re-Re-Re.....: http://www.bytemedia.org/defaced/protec.png

-- http://www.ftn.ns.ac.yu/diskusije/
fotoja: http://www.zone-h.org/en/defacements/view/id=1930765/

-- http://www.deicode.net/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked/hacked/hack/dei.jpg

-- http://www.organica.co.yu/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked/hacked/hack/orga.jpg

-- http://www.mogins.org.yu/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked/hacked/hack/mogins.jpg

-- http://www.terras.org.yu/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked/hacked/hack/teras.jpg

-- http://www.smer.co.yu/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked/hacked/hack/smer.jpg

-- http://www.palicfilm.org.yu/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked/hacked/hack/palic.jpg

-- http://www.openunsubotica.co.yu/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked/hacked/hack/subotica.jpg

-- http://www.it-master.co.yu/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked/hacked/hack/itmaster2.jpg

-- http://forum.it-master.co.yu/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked/hacked/hack/itmaster.jpg

-- http://www.eurolink.org.yu/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked/hacked/hack/euro.jpg

-- http://www.zafrkancije.co.yu/forum/
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked/hacked/hack/zaf2.jpg

-- http://www.zafrkancije.co.yu
fotoja: http://members.kosovamail.com/hacked/hacked/hack/zaf.jpg

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#54 ne: 06-02-2005, 18:03:19
Me vjen keq per shume nga sitet shqiptare qe hane pasojat e ketyre listave te pafundme tuajat!
Me sa kam pare ne shumicen e rasteve, kane qene shqiptaret ata qe kane filluar kete lufte pakuptim e pa fitues!
Puna e shume personave fshihet vetem per shkak te ketyre sulmeve! Ja c'ndodh se fundmi!


[attachment[/attachment]

 • Postime: 27931
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#55 ne: 07-02-2005, 06:03:32
Top channel e meriton hackimin!

 • Postime: 203
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#56 ne: 07-02-2005, 12:11:57
lerini re budalliqet e merruni me ndonje gje te hajrit...sot ju i beni hack atyre e neser ato juve...e care fituat pastaj?pffffffffff

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#57 ne: 07-02-2005, 20:38:30
Top channel e meriton hackimin!
:o pse?
Askush nuk meriton te hackohet!

 • Postime: 610
 • Karma: +1/-0

#58 ne: 07-02-2005, 22:33:12
keshtu qe kur u lajmruarn shqiptar pastaj ndaluan dhe sulemet :D

Shume e vertete. Kete une e quaj Hakerizem Kunderhakerizem.

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#59 ne: 13-02-2005, 12:33:50
Ju lumte more  :) :) valla skeni faj ka disa fmij * jan msu me doss ndonjen server edhe tasht e bajn ma se jan hackera une mednoj se pa mos met nguc dikush zduhet as ti me nguc ata pun i bajn fmit  :pafshim :pafshim

 • Postime: 210
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#60 ne: 12-03-2005, 03:20:39
akoma me keto budallalliqe juve???

vazhdoni vazhdoni se keni per tja pa hajrin.... nejse ketp jane gjerat e juaja
por sulmet nuk kane mbaruar thy just restarted... dhe sidihet pse akoma... sna rri bytha rehat neve.. nejse..

ju uroj nje dite te kendshme...

 • Postime: 2501
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#61 ne: 06-04-2005, 05:21:55
a juve ju rre mendja kot.

asnjiher nuk mundeni me qen 100% te sigurt. jo e bon serbt hacken jo leshi.

as nuk ja keni iden vec mereni me thashetheme ,i kemi gjet IP:HAHAHAHAHHAHAHAH

nejse . shnet        

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#62 ne: 15-04-2005, 06:22:29
Pershendetje ....
Ju pershendes te gjithve dhe dua te shtoj nje cik lidhur me te quajturen *Lufta e Hakerave Shqiptarë me ata Serbë, natyrishte se gjithmon do te jemi ne luft me keta ndyresira, neve kurr nuk e harojm te kaluaren qe ka ndodh ne Kosove dhe ajo eshte shkas kryesor qe jep motiv te fort te vazhdojn keta djem te depertojn te sistemet e serbeve ....
... ndoshta ndokuj juve dhe aq nuk ju bene pershtypje ajo qa ka ndodh dhe te dini shume mire se jan po keta ndyrsira qe kan fillu kete luft qe nga 98/99-ta dhe ata i shtyn qe te shkaterojn gjdo gje Shqipetari por kete nuk ja dalin dot juve nofta keni pas fat keqesin dhe ju kan demtu sitat dhe ajo ju djeg e mandej thoni: lereni keto pune nuk qojn askund kollaj eshte te thyhen sita jo me DoS e jo xploid etj etj..haroni kete juve mundohuni te siguroheni web-in tuaj kurse per te tjeter nuk ju bjen ne koke,
...perkrahi tekstin e elionit 100% nuk i mbaj anen askujt per asgje personale, i mbaj per drejtesin qe flet i shpjegoj te gjitha detajet shume mire
...tungat
ja kalofshi mire vllezer Shiptar

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#63 ne: 16-04-2005, 04:45:18
Te nderuar Keni pershendetje te veqanta nga une Nisi e Posaqerisht per hakerin shqiptar qe ma kenaq shpirtin duke i shkatrruar web sajtet e shum te tjera pra nje pershendetje per eLionin,,,,
pasi qe une i lexova te gjitha mesazhet te cilat ishin shkruar ne kete faqe une desha te lidhem vetem per nje koh te shkurt,,,
Eshte normale se shqiptarve te shqiperiis nuk kan par ate qe ne kemi par edhe nuk din me shum per keto flliqesira te ndyra, andaj ju shqiptar mos u tutni edhe hyni ne web faqen e KHG-se edhe sigurojeni webin tuaj se per ndryshe edhe kete forum ata jau shkatrrojn keshtu qe keni Kujdes edhe ruajuni mos na e merrni fetyren ju shqiptaret e Shqiperis ok,,,

keni pershendetje nga 3N1S1

Le te perkrahim Lufta e Hakerave Shqiptarë me ata Serbë

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#64 ne: 25-04-2005, 12:25:20
hej elion nime qka u bo me www.k-h-g.net a ?
 bon me dite po mire e kalojsha diten ne ate forum bre  a munesh me me tregu qka u bo qka eshte problemi ?
a jeni duke u renivuar :P hahah oki njeri plz kethema pergjigjen  Jojo:

 • Postime: 1898
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#65 ne: 25-04-2005, 13:04:24
hej elion nime qka u bo me www.k-h-g.net a ?
 bon me dite po mire e kalojsha diten ne ate forum bre a munesh me me tregu qka u bo qka eshte problemi ?
a jeni duke u renivuar :P hahah oki njeri plz kethema pergjigjen

 eshte off per arsyje sigurimi  ;) rikthehet se shpejti  ;)


"nje femije i vogel qe do te behet hackers"
« Editimi i fundit: 25-04-2005, 13:06:32 nga a1 »

 • Postime: 186
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#66 ne: 26-04-2005, 11:44:14
shnet nga lanti

eshte mire te mnrohesh kur dikush te sulmon dhe shte e drejt ta sulmosh edhe ti.
pore nejriu duhet te pergaditet per sulmin e  ardhshem.
me vjen keq per ato faqet qe ishin  sulmuar nga serbet ,por me vjen interesant dh dua te pyes se ku mbeten ata  hackerat e k-h-g qe faqja e tyre ishte sulmuar nga dikush.


shnet

 • Postime: 3056
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#67 ne: 26-04-2005, 13:23:32
mund te them edhe une ca gjera kam pare qe Khg kan bere shume gjera si ato si shqiptar une jam i regjistrum aty me nick albhacker edhe kam pare shume gjera qe ja vlete ti bonim ene allal ju a bofte zoti :)

 • Postime: 1898
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#68 ne: 26-04-2005, 14:53:15
shnet nga lanti

eshte mire te mnrohesh kur dikush te sulmon dhe shte e drejt ta sulmosh edhe ti.
pore nejriu duhet te pergaditet per sulmin e ardhshem.
me vjen keq per ato faqet qe ishin sulmuar nga serbet ,por me vjen interesant dh dua te pyes se ku mbeten ata hackerat e k-h-g qe faqja e tyre ishte sulmuar nga dikush.


shnet

shume po kerkon o njeri  !!!??
kur nuk e ke iden cfare do te thot "hack" mos ta mundo ta mesosh ketu...
K-H-G jane me te miret , dhe mos ta harroje asnjeri

"loja vazhdon"

 • Postime: 328
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#69 ne: 26-04-2005, 15:50:24
 a1,
çka është në pyetje me adresen e mëparme?
Nderrim serveri apo?

P.S Më falni se nuk e paskam lexuar më lartë...për shkaqe sigurie!

« Editimi i fundit: 26-04-2005, 16:48:28 nga lorit »

 • Postime: 847
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#70 ne: 26-04-2005, 17:14:48
PërshëndetjePër mendimin tim është nxituar duke sulmuar e duke sharë.Në këtë mënyrë na dalin maqedonsit si të pafajshmit që "sulmohen" nga "terroristët" kosovarë.

A nuk e kuptojnë këta djemtë se i bëjnë dëm vete Kosovës. Jojo:

Për mendimin tim duhen përzgjedhur disa "koka" prej tyre e pse ju të shfrytëzohen nga vetë shtetit.Ja kjo është përgjigja më e mirë që i japim... ;)

Pastaj dhe ata do ndjejnë që bëjnë në të vertëtë diçka që meriton...

Që janë disa djem klas fare atë e di po bëj çudinë pse i bëjnë dëm vetë Kosovës.Ata thjesht mund ta bënin punën e tyre pa u ndjerë fare....kështu do i "digjte" më shumë... ;)

çka desha të shtoj është fakti që nuk jam aspak dakort me gjithë këta "inkurajuesit" e tjerë që i lëpijnë pasi në thelb i bëjmë dëm vetes.

Nejse e përsëris ndhe një herë njerëz të tillë inteligjentë gjynah që nuk përdoren nga shteti shqiptar jo vetem për luftën kundra trafiqeve moderne por pse jo dhe për qëllime shumë më të rëndësishme....


Gjithë të mirat.....

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#71 ne: 28-04-2005, 04:12:49
Para ca kohesh edhe forumi jone u hackua (forum.albaniandj.ne t). E verteta e hidhur eshte qe hackerat gjeten nje mundesi per tena bere dem pasi ne nuk e kshim bere update phpbb ne versionin e fundit. Megjithate, jemi perseri online sepse bejme bakcupe here pas here te te dhenave. Do doja qe keto gjerat te mos ndodhnin, po kshu eshte ky m.... interenti.

 • Postime: 1898
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#72 ne: 01-05-2005, 17:33:57
Para ca kohesh edhe forumi jone u hackua (forum.albaniandj.ne t).

e ke idene se kush ta beri o njeri !???? apo se kuptuat fare....nejse tregohuni me te kujdeshem me kete tjetrin tani   phpBB  jane nga me te  pasigurtit....

"mbiemer shqipetar"

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#73 ne: 06-05-2005, 13:48:19
Para ca kohesh edhe forumi jone u hackua (forum.albaniandj.ne t). E verteta e hidhur eshte qe hackerat gjeten nje mundesi per tena bere dem pasi ne nuk e kshim bere update phpbb ne versionin e fundit. Megjithate, jemi perseri online sepse bejme bakcupe here pas here te te dhenave. Do doja qe keto gjerat te mos ndodhnin, po kshu eshte ky m.... interenti.

Po sdi si ta shpjegosh se si hyren ne faqe ?

 • Postime: 8132
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#74 ne: 07-05-2005, 12:30:26
Nga ato qe kam lexuar kohet e fundit verdalle duhet nje teme:
Lufta e Hackerave shqiptare me ata Shqiptare!
 :@ :@

Temat e fundit