Lufta Online Mes Hakerëv Shqiptar dhe atyre serb. - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Lufta Online Mes Hakerëv Shqiptar dhe atyre serb.

Lufta Online Mes Hakerëv Shqiptar dhe atyre serb.

· 2 · 716

  • Postime: 3
  • Karma: +0/-0

ne: 14-03-2011, 19:18:02
Lufta në mes te hakerëv shqiptarë dhe atyre sërb nuk ka te ndalur. '' Hakerët e LordHackers Group '' Kan sulmuar dhe rezuar webfaqen e Shoqatës se artistëve serb '' Sabaq ''Pas Sulmeve te shumta qe shihën ne mes te Hakerëv Shqiptar dhe atyre serb kjo luft sic duket nuk do te mbaroj me kaq një grup hakeresh i quajtur '' LordHackers Group '' Kanë sulmuar dhe rezuar webfaqen e Shoqates se artisteve serb www.dynamic.co.rs '' Sabaq '' Duke ju then se Kosova nuk eshtë serbi, por kosova esht shqipëri dhe texti ne ballinen e faqes siq shifet. '' Hacked By: LordHackers Group D4rkw0rm - r007 - Proxy - H4xFr3ak '' dhe disa fjal banale. per shtetin sërb. duket qe sulmet ndodhën pas sulmev qe ben hakerët serb ne webfaqen e postes shqiptare dhe webfaqës se Ministris se drejtsis së Republikes se Shqiperis. Ky grup thotë se shpejti do te ket shum webfaqe tjera serbe te sulmuara nga ana e tyrë

#1 ne: 14-03-2011, 19:27:31
Se shpejti edhe site tjera serbe :)

Temat e fundit