×
Hyrja
Profili

Lufta Online Mes Hakerëv Shqiptar dhe atyre serb.

Lufta Online Mes Hakerëv Shqiptar dhe atyre serb.

· 2 · 632

  • Postime: 3
Dr.SiLnTHiLL
ne: 14-03-2011, 19:18:02
Lufta në mes te hakerëv shqiptarë dhe atyre sërb nuk ka te ndalur. '' Hakerët e LordHackers Group '' Kan sulmuar dhe rezuar webfaqen e Shoqatës se artistëve serb '' Sabaq ''Pas Sulmeve te shumta qe shihën ne mes te Hakerëv Shqiptar dhe atyre serb kjo luft sic duket nuk do te mbaroj me kaq një grup hakeresh i quajtur '' LordHackers Group '' Kanë sulmuar dhe rezuar webfaqen e Shoqates se artisteve serb www.dynamic.co.rs '' Sabaq '' Duke ju then se Kosova nuk eshtë serbi, por kosova esht shqipëri dhe texti ne ballinen e faqes siq shifet. '' Hacked By: LordHackers Group D4rkw0rm - r007 - Proxy - H4xFr3ak '' dhe disa fjal banale. per shtetin sërb. duket qe sulmet ndodhën pas sulmev qe ben hakerët serb ne webfaqen e postes shqiptare dhe webfaqës se Ministris se drejtsis së Republikes se Shqiperis. Ky grup thotë se shpejti do te ket shum webfaqe tjera serbe te sulmuara nga ana e tyrë
D4rkw0rm
#1 ne: 14-03-2011, 19:27:31
Se shpejti edhe site tjera serbe :)
 

100 vjet nga lufta e Vlorës

Nisur nga InfoZRubrika Historia Shqiptare

Postimi i fundit 09-09-2020, 23:37:00
nga InfoZ
Lufta për ‘Duty Free’ u kthye në test lakmues për klimën e investimeve të huaja

Nisur nga M A XRubrika Leku

Postimi i fundit 06-05-2020, 22:30:03
nga M A X
Lufta e nuseve ne TV Klan

Nisur nga InfoZRubrika Televizion

Postimi i fundit 03-03-2020, 19:32:58
nga InfoZ
Lufta Iran-USA eshte bere e pashmangshme

Nisur nga M A XRubrika Bota

Postimi i fundit 12-01-2020, 07:42:30
nga erlehta
A është e afërt lufta SHBA-Iran?

Nisur nga M A XRubrika Bota

Postimi i fundit 10-08-2019, 03:28:17
nga SteriOtipi B