×
Hyrja
Profili

Marc Zuckerberg personi me i ndjekur ne Google Plus

Marc Zuckerberg personi me i ndjekur ne Google Plus

· 6 · 586

  • Postime: 95
Yeahyeahs
ne: 14-07-2011, 04:54:28
I pari vjen krijuesi i famshem i rrjetit me te madh shoqeror, Facebook i ndjekur nga krijuesit e Google, amerikani Larry Page dhe rusi Sergey Brin. Lista vazhdon me personalitete te tjera te njohura ne blogosferen boterore, si me Leo Laporte, Kevin Rose, Gina Trapani etj.Burimi http://socialstatistics.com/

Nese doni nje ftese per Google+, me shkruani nje mesazh privat me e-mailin tuaj.

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 14-07-2011, 22:30:35
Njerezit shkojne pas tij sepse jane kurioze, pasi G+ shihet si konkurues direkt i Facebook.

  • Postime: 45
  • Gjinia: Mashkull
armando4
#2 ne: 16-07-2011, 17:39:31
ironike kjo :)

  • Postime: 15
Floriwww
#3 ne: 18-07-2011, 14:43:42
sory qe komentova ketu.... por a mund te me ndihmoni me dicka.. si i behet qe te bej nje postim te ri tek informatika ... se doja te pyesja x dicka.. thnx

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 18-07-2011, 14:57:58
Pasi ke hyre te nje rubrike perkatese, shiko siper se ke "Hap nje teme te re".
Ose, kliko ketu http://www.zeriyt.com/post.html;board=153.0

  • Postime: 15
Floriwww
#5 ne: 19-07-2011, 09:12:02
Thnx...se spo e kuptoja.. :)