Marc Zuckerberg personi me i ndjekur ne Google Plus - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Marc Zuckerberg personi me i ndjekur ne Google Plus

Marc Zuckerberg personi me i ndjekur ne Google Plus

· 6 · 675

 • Postime: 95
 • Karma: +0/-0

ne: 14-07-2011, 04:54:28
I pari vjen krijuesi i famshem i rrjetit me te madh shoqeror, Facebook i ndjekur nga krijuesit e Google, amerikani Larry Page dhe rusi Sergey Brin. Lista vazhdon me personalitete te tjera te njohura ne blogosferen boterore, si me Leo Laporte, Kevin Rose, Gina Trapani etj.Burimi http://socialstatistics.com/

Nese doni nje ftese per Google+, me shkruani nje mesazh privat me e-mailin tuaj.

 • Postime: 28056
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 14-07-2011, 22:30:35
Njerezit shkojne pas tij sepse jane kurioze, pasi G+ shihet si konkurues direkt i Facebook.

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 16-07-2011, 17:39:31
ironike kjo :)

 • Postime: 15
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 18-07-2011, 14:43:42
sory qe komentova ketu.... por a mund te me ndihmoni me dicka.. si i behet qe te bej nje postim te ri tek informatika ... se doja te pyesja x dicka.. thnx

 • Postime: 28056
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 18-07-2011, 14:57:58
Pasi ke hyre te nje rubrike perkatese, shiko siper se ke "Hap nje teme te re".
Ose, kliko ketu http://www.zeriyt.com/post.html;board=153.0

 • Postime: 15
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 19-07-2011, 09:12:02
Thnx...se spo e kuptoja.. :)

Temat e fundit