Matt Cutts Blog - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Matt Cutts Blog

Matt Cutts Blog

· 1 · 1046

  • Postime: 28043
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 31-10-2008, 11:08:43
Matt Cutts është një punonjes inxhinier i Google, por ndryshe nga te tjerët ky ka një blog shumë aktiv dhe mendimet, sugjerimet e lajmet e hedhura prej tij atje merren menjehere si reference nga webmasterat sikur te ishin lajme apo qendrime zyrtare nga Google. Prandaj blogu i Matt Cutts është një burim informacioni qe duhet ta njohe çdo webmaster për te qenë i njohur më me të rejat ne fushën e Webmastering, por sidomos te SEO.

http://www.mattcutts.com/blog/

Temat e fundit