Matt Cutts flet per Shqiperine - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Matt Cutts flet per Shqiperine

Matt Cutts flet per Shqiperine

· 3 · 1631

  • Postime: 8
  • Karma: +0/-0

ne: 20-06-2013, 14:54:20

#1 ne: 20-06-2013, 17:25:39
No, we don't hate Albania we only hate Kosovo and our services are kind of difficult to penetrate through thick skulls so we're working on a blood-feud option for better success in those areas.

Thanks very much,

Google.

  • Postime: 151
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 10-10-2013, 18:07:39
O Dardan, nuk eshte si ty te pyesesh "does Google hate Albania", megjithate ndoshta kjo pyetja i ngacmoi per te publikuar video.

Temat e fundit