Mbyllen webet me filma titra shqip - 2 - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mbyllen webet me filma titra shqip

Mbyllen webet me filma titra shqip

· 62 · 8878

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#25 ne: 16-06-2011, 00:40:02
Se mar vesh me ca pune merreni ju ? me thashetheme ... filloni e supozoni gjera kot ...

MosFLI.com duke filluar nga viti 2011 po ben perpun per te ber nje faqe sociale te gjithashme dhe do jet shum shpejt online dhe per vizitoret.

Tani filloni thashethemet....

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0

#26 ne: 16-06-2011, 08:46:59
me opinioni e parafolsit them se kesaj teme i erdhi fundi,sygjeroj qe kjo teme te mbyllet pasi pergjigjia ju gjet.

flm  :perqafim

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#27 ne: 16-06-2011, 09:56:05
Nuk eshte e vertet se DIGITALB Kane bere ankese mosfli.com ka probleme me srw sa me kan njoftuar !! edhe faqja ime do hidhet ne dedi te ri dhe kjo nuk do te thot qe eshte mbyllur !!

Me respekt : ArsenWeb
http://shikofilma.net

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#28 ne: 17-06-2011, 12:00:28
Problemet e suspendeve te hosteve kur hoston dicka te till si filma/warez/porn/ilegale normal qe nuk mbarojn ndonjeher nga raportet qe bejn njerzit qe kan inat apo dhe ato qe kan te drejten e autorit te asaj gjeje qe ti publikon.
Por ka dhe shume kompani qe me cmim me te ulet dhe me hostim me te shpejt me servera ne Malaysia Hong Kong Suedi Singapore qe i pranojn kete gjera dhe injorojn cdo raport.
Kompani si DigitAlb kan ber raport per disa gjera qe ne fakt e kan vetem ato te drejten per tu transmetuar si prsh Big Brother Junior TV qe ne i kemi pas ne faqen tone. Kto gjera jan hequr per te respektuar sadopak DigitAlb. Per pune filmash dhe serialesh nuk e ka vetem DigitAlb te drejten per te transmetuar kshuqe nuk eshte problem.
Por nje gje dihet qe kto faqe nuk e kan te gjate, arrijn kulmin e vizitorve dhe pastaj kush ka fuqi e mban kush jo e le. Ne shpresojm ta mbajm.
Shpresoj te jeni sqaruar.

 • Postime: 28110
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 20-06-2011, 01:13:26
Kino.to – Mbyllet Stream faqja me e madhe gjermane.


Kino.to, ka qenë një ndër faqet më të njohura për streaming, dhe disa vite ka qenë portali për filma stream si qendër i të gjith filmave të vjedhur nga kinematë.
Në këtë portal mundësohej shikimi i çdo filmi që ishte publikuar në kinematë botërore, pa paguar diqka ose pa fituar krijuesit e filmave ndonjë cent nga ky shërbim. Tani policia Gjermane i ka dhënë fund këtij portali.
Tash më çdo kush që kyqet në domenin kino.to në vend të filmave më të reja nga Hollyëood-i do të marr një mesazh të cilin policia e ka lënë në index të tyre që lajmëron se faqja është mbyllur.
Faqja tashmë është mbyllur dhe disa prej krijuesve dhe administratorëve të saj janë burgosur.
Policia njoftoi që mbajtësit e kësaj faqe kanë fituar qdo vit një shumë prej 7 numrave nëpër kontot e tyre vetem nga reklamat qe dispononte kjo faqe. Hetimi është bërë nga expert kompjuterash nga policia një kohë të gjatë, në mënyrë që të ndërpritet ky shërbim, që për industrin e filmave ishte një sabutazh i madh.

 

Ky artikull është dërguar përmes formës që ndodhet tek forumi. Autori i këtij teksti është Dardan Beqaj.

Burimi: http://www.itshqip.com/kino-to-mbyllet-stream-faqja-me-e-madhe-gjermane#ixzz1PlbS4g5v

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#30 ne: 20-06-2011, 14:02:26
cna ben pune se ishim mesuar qe i binim shkurt dhe sakte, na zgjidhnin pune keto faqe... mosfli.com ishalla kthehet shpejt mes nesh :(

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#31 ne: 20-06-2011, 16:15:26
Sapo i hodha nje sy Mosfli dhe serisht probleme me Hostin por me sa shof i mungojn dhe te ardhurat kesaj rradhe.

Citim
Albania
Ju njoftojm se ne faqe po behen disa regullime.
Nuk esht aspak e leht te mirmbash nje faqe te till me kaq vizitor. Duhet te harxhosh shum koh dhe gjithashtu duhet te konsumosh para per ta mirmbajtur.

Nese ju mendoni se mund te ndihmoni me nje shum sado te vogel, ater jeni te lutur te na shkruani ne " Info@MosFli.com "

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#32 ne: 22-06-2011, 13:33:43
cna ben pune se ishim mesuar qe i binim shkurt dhe sakte, na zgjidhnin pune keto faqe... mosfli.com ishalla kthehet shpejt mes nesh :(

Do kthehet shume shpejt online dhe pa probleme te tjera :)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#33 ne: 22-06-2011, 13:37:05
;) rrofshi cuna :)

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#34 ne: 23-06-2011, 00:41:17
cna ben pune se ishim mesuar qe i binim shkurt dhe sakte, na zgjidhnin pune keto faqe... mosfli.com ishalla kthehet shpejt mes nesh :(

Erla per shkurt bjeri dhe ketu www.FilmaHD.com

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#35 ne: 23-06-2011, 09:51:37
;)

 • Postime: 28110
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#36 ne: 24-06-2011, 18:13:25
Erla per shkurt bjeri dhe ketu www.FilmaHD.com

Kur e hapa une heren e pare me dha error pastaj kur ringarkova faqen m'u hap. Duket se dhe keta kane probleme me hostin.

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#37 ne: 13-07-2011, 05:25:35
Spo behen me te gjall me sa shof mosfli.com & .tv

 • Postime: 22
 • Karma: +0/-0

#38 ne: 13-07-2011, 16:39:35

 • Postime: 28110
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#39 ne: 18-07-2011, 15:03:00
Erla per shkurt bjeri dhe ketu www.FilmaHD.com

Filmahd.com duket sikur eshte ndertuar me html te thjeshte.

 • Postime: 28110
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#40 ne: 18-07-2011, 15:04:54
http://www.filma24.com/

Per te shkarkuar filmat nga ato linqet duhet te regjistrohesh. Jo shume gje e mire per perdoruesit.

 • Postime: 28110
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#41 ne: 06-11-2011, 18:25:50
Faqet "mos fli" qenkan ringjallur me emrin "pagjume". Se di pse e kane fiksimin kaq shume te gjumi LOL

http://www.pagjum.com/

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#42 ne: 06-11-2011, 18:59:01
Po sepse (webmasterave) te ketyre faqeve ju mungojn idet  nuk din te bejn asgje vete dhe thjesht vjedhin nga njeri tjetri  :(

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#43 ne: 06-11-2011, 19:49:17
Flori per mua ska ndonje shkenc ideje aty.
Dmth keto sjan projekte qe duhet te vrasesh trurin se mund ta konsiderosh si pune me afat te gjat kohor.

Kjo behet me disa filma qe shpesh here kane titra katastrofike si te perkthyera me google translate, nje faqe me nje theme per video, dhe nje grup me shum fansa qe te maresh vizitor. Nqs ja u mbyllin, hapin domain tjeter

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#44 ne: 06-11-2011, 20:43:47
Per te shkarkuar filmat nga ato linqet duhet te regjistrohesh. Jo shume gje e mire per perdoruesit.

Mjafton te kesh nje llogari ne Facebook, pastaj nje LIKE dhe shfaqen Linqet tjera.
95% e vizitorve besoj se kan llogari Facebook.

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#45 ne: 07-11-2011, 03:06:14
Faqet "mos fli" qenkan ringjallur me emrin "pagjume". Se di pse e kane fiksimin kaq shume te gjumi LOL

http://www.pagjum.com/

LOL sa kam qesh...po keta mer burr skan pune tjeter kaq nerva gomari paskan pas ? :P prit kur tja mbyllin prap...

 • Postime: 28110
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#46 ne: 07-11-2011, 12:25:16
Adoleshente lale. Do doja dhe une te kisha aq kohe e te tallja trapin gjithe diten :)

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#47 ne: 07-11-2011, 17:13:18
Shkenc nuk ka por ide per te gjet nje emer  te mire duhet.Dhe ne rastin konkret nuk me duket se dikush ka iden nese do ishte e kunderta nuk do ishte pagjum.com.Do te genjeje vete po te thoje se pagjum.com nuk ka lind si ide nga mosfli.com

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#48 ne: 07-11-2011, 18:15:33
e kuptoj shum mir se cfar do te thuash flori.
Sipas mendimit tim e vetmja gje e mir e emrit ne kete rast do ishte ndonje emer i thjesht per google. si Filma online, shiko filma etj. pasi mund te sjellin pak trafik.
Nuk eshte se ky do jet nje projekt qe mund te shkoj larg e shum larg dhe duhet nje emer me vler.

Provo dicka te till ne blogun tend vendos nje kategoria filmash me subdomain dhe fut filma her pas here si te jet nje faqe posacerisht per kete gje, nuk ma mer mendja se do ngelesh mbrapa mosfli.com apo pagjum.com apo rrizgjuar.com
te pakten nga google sdo jesh mbrapa.

 • Postime: 12772
 • Karma: +31/-8

#49 ne: 07-11-2011, 21:07:36
une shikoj filma vetem tek www.fiksohu.com

Temat e fundit