×
Hyrja
Profili

Mbyllen webet me filma titra shqip

Mbyllen webet me filma titra shqip

· 62 · 8322

 • Postime: 3256
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#50 ne: 07-11-2011, 21:56:25
Mos e trego, se do e mbyllin dhe ate :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#51 ne: 07-11-2011, 22:30:13
Mos e trego, se do e mbyllin dhe ate :D
  lol

 • Postime: 12743
Mishel...............
#52 ne: 07-11-2011, 22:37:12
hahahaha ishalla jo ..mgjth kam ca adresa ku shihen edhe filmat e fundit por pa perkthim....e doni edhe ate hahhaa

 • Postime: 3256
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#53 ne: 07-11-2011, 22:41:39
Une i shikoje gjermanisht :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#54 ne: 07-11-2011, 22:51:53
une i shikoj ne anglisht ato filma qe si gje tek keto me titra shqip...po adresen e kam tek lapitopi dhe pertoj ta hap hahhahahaha

 • Postime: 3256
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#55 ne: 07-11-2011, 22:54:20
Hic mos e hap :P Se do e mbyllin hahahah

 • Postime: 12743
Mishel...............
#56 ne: 07-11-2011, 22:56:01
e mire meqe po insiston kaq spo e them hahahahah

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#57 ne: 07-11-2011, 22:59:26
Une i shikoje gjermanisht :D

Ku?  hmmmmm:

 • Postime: 3256
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#58 ne: 07-11-2011, 23:15:24
movie2k.to dhe kinox.to :D

ketu i gjen filmat e fundit ;)

 • Postime: 14
filmaco
#59 ne: 02-03-2013, 18:27:16
ju preferoj filma.co, ka filmat me mire

 • Postime: 409
 • Gjinia: Mashkull
VM.
#60 ne: 15-01-2014, 22:03:50
Gjithashtu edhe www.rrishlir.net nje faqe ndryshe por qe ofron filma me titra shqip.

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#61 ne: 16-01-2014, 02:01:32
Ke ngaterruar ketegori lol, ketu behet fjlae per site qe jane mbullur jo per site qe jane hapur :P