Me cfare kushtesh hapet blog ne blog.al? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cfare kushtesh hapet blog ne blog.al?

Me cfare kushtesh hapet blog ne blog.al?

· 2 · 736

  • Postime: 231
  • Karma: +0/-0

ne: 24-06-2010, 00:15:40
Kam verejt se cdo blog ka reklama te kosoft...duhet me i pas detyrimisht reklamat e tyre ne blog?

  • Postime: 556
  • Karma: +4/-2
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 24-06-2010, 07:38:30
Nese hap nje blog falas atehere rreklamat shfaqen automatikisht ne hapesirat e caktuara. Duhet te beni blogun tuaj Premium qe mos te  shfaqen rreklamat qe kushton 10 euro ne vit, me shum informacion do gjesh ketu rreth sherbimeve qe do perfitojsh me nje blog premium: http://blog.al/premium/

Temat e fundit