×
Hyrja
Profili

Me cfare kushtesh hapet blog ne blog.al?

Me cfare kushtesh hapet blog ne blog.al?

· 2 · 663

  • Postime: 229
Epoka X
ne: 24-06-2010, 00:15:40
Kam verejt se cdo blog ka reklama te kosoft...duhet me i pas detyrimisht reklamat e tyre ne blog?

  • Postime: 556
  • Gjinia: Mashkull
Smiba
#1 ne: 24-06-2010, 07:38:30
Nese hap nje blog falas atehere rreklamat shfaqen automatikisht ne hapesirat e caktuara. Duhet te beni blogun tuaj Premium qe mos te  shfaqen rreklamat qe kushton 10 euro ne vit, me shum informacion do gjesh ketu rreth sherbimeve qe do perfitojsh me nje blog premium: http://blog.al/premium/
 

Çfarë po ndodh me vaksinën kundër koronavirusit?

Nisur nga InfoZRubrika Jeta

Postimi i fundit 09-09-2020, 23:31:40
nga InfoZ
Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X