Me propozoni per nje Uebfaqe.CH ? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me propozoni per nje Uebfaqe.CH ?

Me propozoni per nje Uebfaqe.CH ?

· 2 · 593

  • Postime: 49
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 01-02-2011, 18:16:05
Mirmrama gjithve.
Jam ne kerkim te nje uebfaqe, dhe domain.ch per zvicer.

Faleminderit, per cdo keshill, propozim.
« Editimi i fundit: 02-02-2011, 21:26:59 nga mrgashi »

  • Postime: 211
  • Karma: +0/-4
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-02-2011, 20:03:25
domeni.ch kushton 20 euro/vit.

per hosting:
200MB - 24 euro/vit
500MB - 49 euro/vit
1000MB - 89 euro/vit

nese je i interesuar me kontakto.

Temat e fundit