Mendoni se Facebook ka demtuar faqet shqiptare? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mendoni se Facebook ka demtuar faqet shqiptare?

Mendoni se Facebook ka demtuar faqet shqiptare?

· 5 · 847

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 04-01-2010, 07:23:16
Pershendetje.
 Shof ketu ne forum bised e lire per Webmaster mungon dhe desha te diskutoj me ju rreth kesaj.

Viti i Kaluar ishte nje vit katastrofal per Faqet Shqiptare...
Shume faqe Shqiptare qe permbajne - Forum, Chat,dating etj...
Perqindja e vizitorve ka rend nga - 1 deri ne 50 perqinde.

Keto pasoja perbajne dhe faqet nderkombetare ( jo shqiptare), si pershembull: google.com , msn.com, yahoo.com etj.

Si duket faqet te cilat nuk kan marr keto goditje jan ato te cilat ofroje "share video, software,books",etj.

Sa ka demtuar facebook.com faqen tuaj?

---------------------------

« Editimi i fundit: 04-01-2010, 13:19:07 nga M A X »

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 04-01-2010, 10:42:43
Facebooku ka cekuilibruar konkurencen, nuk ka me forume, nuk ka me chate shqiptare, shembulli me i mire eshte dhe forumi zy. Shume pasiv i shoh antaret ketu, te gjith ne facebook do i kesh medoemos. Poshte facebook. :(
« Editimi i fundit: 04-01-2010, 13:19:26 nga M A X »

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 04-01-2010, 14:14:19
Besoj qe per faqet e medha si ZY ka ndikuar negativisht, por shum faqe te vogla kan perfituar duke hapur grupe dhe faqe ne FB per te marre trafik drejt faqes se tyre dhe ne shumicen e rasteve ja kan arritur me se miri.

 • Postime: 328
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 04-01-2010, 14:38:16
Më së shumti kanë pësuar dhe do të pësojnë forumet e mëdha - të përgjithshme!
Chati e gjëra të tilla të ngjashme, tashmë të gjitha kryhen përmes FB.
...Po si zakonisht te ne shqiptarët; çdo gjë është e përkohshme! Edhe FB pas një kohe relativisht të shkurtër bëhet Jointeresant, si gjithçka deri më tash.

 • Postime: 113
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 05-01-2010, 15:37:35
Besoj qe per faqet e medha si ZY ka ndikuar negativisht, por shum faqe te vogla kan perfituar duke hapur grupe dhe faqe ne FB per te marre trafik drejt faqes se tyre dhe ne shumicen e rasteve ja kan arritur me se miri.

Ndaj dhe une mendimin me ty  edhe se pjeserisht. Ke shume te drejte kur thua se faqe te vogla qe nuk duan me shume se disa dhjetra vizitore ne dite ecin mire me faqe si FB. Kurse chatet dhe disa forume vuajne dukshem nga prezenca e tij.

Temat e fundit