×
Hyrja
Profili

Mero Baze perdor Adsense ne blogun e tij merobaze.com

Mero Baze perdor Adsense ne blogun e tij merobaze.com

· 8 · 911

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 24-01-2010, 02:47:24
Nje kuriozitet i lezetshem sepse eshte interesante se si nje gazetar i njohur (deri dje dhe botues) ka marre mundimin te fitoje ndonje lek dhe me Adsense, duke vendosur reklamat e Google ne blogun e tij :)
Edhe koncepti i vendosjes se reklamave brenda artikullit eshte interesant dhe me vlere per t'u marre ne konsiderate.

http://merobaze.com/

 • Postime: 151
 • Gjinia: Mashkull
Hollow
#1 ne: 24-01-2010, 05:28:02


:) interesante

 • Postime: 53
 • Gjinia: Mashkull
All4Ever
#2 ne: 24-01-2010, 09:04:45
E ka bere per te fituar ndonje leka, se gazeten ja nxhorren jashtperdorimit.
Dhe ka vendos te fitoj me adsense dhe ta ngrej perseri mbase :P
Shume mire i ka vendos ato te adsense.

 • Postime: 409
 • Gjinia: Mashkull
VM.
#3 ne: 24-01-2010, 10:50:42
Cudi arkiva e keti blogu qe nga 97'

 • Postime: 556
 • Gjinia: Mashkull
Smiba
#4 ne: 24-01-2010, 11:45:53
Hera e pare qe e shikoj blogun e tij, vertet shum interesant, sidomos qe kishte postime qe ne 97.

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 24-01-2010, 12:07:02
Perdorin kete plugin per te paraqitur reklamat e Adsense http://wordpress.org/extend/plugins/easy-adsenser/

 • Postime: 53
 • Gjinia: Mashkull
All4Ever
#6 ne: 24-01-2010, 12:43:05
Perdorin kete plugin per te paraqitur reklamat e Adsense http://wordpress.org/extend/plugins/easy-adsenser/

thx MAX

 • Postime: 982
 • Gjinia: Mashkull
UrL
#7 ne: 24-01-2010, 14:29:03
Interesant si blog! Postimet nuk eshte e doemosdiseshme ti ket bere tek ky blog qe nga viti 97 .. Ato mund te jene importuar dhe nga xml file per wordpress !

Kujdes per sa i perket "easy adsense" !

Sa here ti beni update versioneve te rinj te ketij plugins pasi nderron dhe kodet tuaja dhe i zvendeson me ato te krijuesit dhe si perfundim fitimet e klikimeve ne faqen tuaj te shkojne tek krijuesi i plugins.
 

Mero Baze (Lajme, Info, foto, video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 03-03-2020, 16:44:01
nga InfoZ
Mero Baze drejt ndarjes, e shoqja kërkon divorcin

Nisur nga Vip NewsRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 19-06-2011, 22:50:03
nga Vip News
Mero Baze largohet dhe nga Vizion Plus

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 01-06-2010, 17:20:43
nga M A X
Mero Baze rrihet nga Rezart Taci

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 11-10-2012, 12:32:19
nga Pasion
Joni Mero Baze

Nisur nga albania1Rubrika Mix

Postimi i fundit 18-06-2009, 11:49:44
nga albania1