Mero Baze perdor Adsense ne blogun e tij merobaze.com - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mero Baze perdor Adsense ne blogun e tij merobaze.com

Mero Baze perdor Adsense ne blogun e tij merobaze.com

· 8 · 999

 • Postime: 28056
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 24-01-2010, 02:47:24
Nje kuriozitet i lezetshem sepse eshte interesante se si nje gazetar i njohur (deri dje dhe botues) ka marre mundimin te fitoje ndonje lek dhe me Adsense, duke vendosur reklamat e Google ne blogun e tij :)
Edhe koncepti i vendosjes se reklamave brenda artikullit eshte interesant dhe me vlere per t'u marre ne konsiderate.

http://merobaze.com/

 • Postime: 151
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 24-01-2010, 05:28:02


:) interesante

 • Postime: 53
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 24-01-2010, 09:04:45
E ka bere per te fituar ndonje leka, se gazeten ja nxhorren jashtperdorimit.
Dhe ka vendos te fitoj me adsense dhe ta ngrej perseri mbase :P
Shume mire i ka vendos ato te adsense.

 • Postime: 409
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 24-01-2010, 10:50:42
Cudi arkiva e keti blogu qe nga 97'

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 24-01-2010, 11:45:53
Hera e pare qe e shikoj blogun e tij, vertet shum interesant, sidomos qe kishte postime qe ne 97.

 • Postime: 28056
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 24-01-2010, 12:07:02
Perdorin kete plugin per te paraqitur reklamat e Adsense http://wordpress.org/extend/plugins/easy-adsenser/

 • Postime: 53
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 24-01-2010, 12:43:05
Perdorin kete plugin per te paraqitur reklamat e Adsense http://wordpress.org/extend/plugins/easy-adsenser/

thx MAX

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 24-01-2010, 14:29:03
Interesant si blog! Postimet nuk eshte e doemosdiseshme ti ket bere tek ky blog qe nga viti 97 .. Ato mund te jene importuar dhe nga xml file per wordpress !

Kujdes per sa i perket "easy adsense" !

Sa here ti beni update versioneve te rinj te ketij plugins pasi nderron dhe kodet tuaja dhe i zvendeson me ato te krijuesit dhe si perfundim fitimet e klikimeve ne faqen tuaj te shkojne tek krijuesi i plugins.

Temat e fundit