Mibbit IRC chat - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mibbit IRC chat

Mibbit IRC chat

· 1 · 597

  • Postime: 131
  • Karma: +0/-0

ne: 26-02-2009, 21:37:32
Kohet e fundit po perhapet moda e te pasurit nje chat te  tille,info.al psh e ka nje edhe disa faqe te tjera e kane.

un dua te di nese dikush ketu ka njohuri ose zoteron nje chat si ky a ja vlen nje chat i tille ?,dhe si krijohet mund te krijosh nje chat mibbit?

flm

Temat e fundit