×
Hyrja
Profili

Mos eshte sulmuar Albcoders.com?

Mos eshte sulmuar Albcoders.com?

· 5 · 917

  • Postime: 1108
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
ne: 17-03-2012, 20:18:19
Me beri pershtypje se pasi kerkova te futesha ne albcoders.com shfletuesi si Mozilla dhe chrome nuk futeshin por me nxirrnin nje mesazh parajlajmerimi se faqa eshte sulmuar, a eshte e verete kjo?  hmmmmm:

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 17-03-2012, 23:16:00
Duket se eshte infektuar. Ai njoftim s'do te thote qe eshte nen sulmim, por qe ka nje malware (virus) ne kodin e saj.

  • Postime: 376
  • Gjinia: Mashkull
AlbCoder
#2 ne: 18-03-2012, 00:16:14
ne kohen me te lire do ti fshij te gjitha kodet qe jane futur neper filet php qenka nje kod i koduar ne base64 ne cdo php file.

  • Postime: 982
  • Gjinia: Mashkull
UrL
#3 ne: 18-03-2012, 13:01:59
AlbCoder kerkoju atyre te hostit qe ti fshijne... e bejne shume lehte

  • Postime: 28
  • Gjinia: Mashkull
webmasteralb
#4 ne: 18-03-2012, 18:59:09
Ose behe vete e ke ne Cpanel virus scan nese se gjen ai app kontakto me supportin e hostit e heqin :)