Mos eshte sulmuar Albcoders.com? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mos eshte sulmuar Albcoders.com?

Mos eshte sulmuar Albcoders.com?

· 5 · 1013

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 17-03-2012, 20:18:19
Me beri pershtypje se pasi kerkova te futesha ne albcoders.com shfletuesi si Mozilla dhe chrome nuk futeshin por me nxirrnin nje mesazh parajlajmerimi se faqa eshte sulmuar, a eshte e verete kjo?  hmmmmm:

 • Postime: 27954
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 17-03-2012, 23:16:00
Duket se eshte infektuar. Ai njoftim s'do te thote qe eshte nen sulmim, por qe ka nje malware (virus) ne kodin e saj.

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 18-03-2012, 00:16:14
ne kohen me te lire do ti fshij te gjitha kodet qe jane futur neper filet php qenka nje kod i koduar ne base64 ne cdo php file.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 18-03-2012, 13:01:59
AlbCoder kerkoju atyre te hostit qe ti fshijne... e bejne shume lehte

 • Postime: 28
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 18-03-2012, 18:59:09
Ose behe vete e ke ne Cpanel virus scan nese se gjen ai app kontakto me supportin e hostit e heqin :)

Temat e fundit