×
Hyrja
Profili

Mos keni degjuar ndonjhere per SnIpEr_SA?

Mos keni degjuar ndonjhere per SnIpEr_SA?

· 4 · 903

  • Postime: 1106
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
ne: 09-01-2012, 00:34:21
Ky tipi SnIpEr_SA dhe nuk e di nese eshte ndonje tip apo nofk kishte ngarkuar ne serverin ku jam hostuar nje dosje dhe brenda saj nje php.shell mos ka degjuar ndonjeri per kete se disa kerkime qe bere rezultone se mund te jete dhe arab  :S
Pra cila eshte kenaqesia nje nje hacker? Se une kam dashur paravitesh nje gje te tille por po shikoja se ishte nje humbje kohe dhe nje gomarllik, pra dhe une nuk mendoje se keta jane burra por vetem disa kalamaj qe kane frike nga mami dhe babi ose shoket e lagjes se mund te jene dhe debila  dhe e nxjerrin inatin e tyre tek disa faqe interneti.  :D

  • Postime: 2
Doktor Hacker
#1 ne: 09-01-2012, 08:37:55
Ky tipi SnIpEr_SA dhe nuk e di nese eshte ndonje tip apo nofk kishte ngarkuar ne serverin ku jam hostuar nje dosje dhe brenda saj nje php.shell mos ka degjuar ndonjeri per kete se disa kerkime qe bere rezultone se mund te jete dhe arab  :S
Pra cila eshte kenaqesia nje nje hacker? Se une kam dashur paravitesh nje gje te tille por po shikoja se ishte nje humbje kohe dhe nje gomarllik, pra dhe une nuk mendoje se keta jane burra por vetem disa kalamaj qe kane frike nga mami dhe babi ose shoket e lagjes se mund te jene dhe debila  dhe e nxjerrin inatin e tyre tek disa faqe interneti.  :D

Ha hahhhahhhhhahhahhah LOL :lule
Ore Poshnja duhet qe  te kuptosh dicka simply qe Interneti nuk ben dot pa hackerat dhe anasjelltas   :perqafim

  • Postime: 1106
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#2 ne: 09-01-2012, 12:46:39
O doktoro ti je nje hhacker apo enderron te jeshe nj i tille?

  • Postime: 43
albanianwizard
#3 ne: 11-01-2012, 12:33:14

http://www.zone-h.org/archive/notifier=SnIpEr_SA
http://www.exploit-db.com/author/?a=533

eshte arab.
nuk do te isha aq i sigurt qe ka qene ai pasi shpesh keta modifikojn shelle, u ven emrin e tyre dhe te tjeret i perdorin...
kenaqesia?
duhet te mesosh te besh dallimin midis hackerit dhe script kiddies, hackera ishin ata qe hyne ne kernel.org ;) jo keta qe bejn indexe e fusin shelle...

document yourself