×
Hyrja
Profili

mosfli.com Suspendet

mosfli.com Suspendet

· 7 · 1386

 • Postime: 116
Mand1
ne: 09-02-2011, 06:07:37
Sapo provoja te hyja ne  faqen e filmave www.Mosfli.com dhe shof qe eshte ber suspendet...
Sugjerime per MosFLI.com

Nisur nga rIfLoRubrika Albwebmaster

Postimi i fundit 28-06-2011, 00:26:19
nga M A X
Plugins e Mosfli.tv

Nisur nga ams123Rubrika Wordpress Forum

Postimi i fundit 04-05-2011, 19:19:19
nga ams123
MosFli.Org - Nje tjeter forum shqiptar i krijuar me XenForo

Nisur nga M A XRubrika AdminZone

Postimi i fundit 18-03-2011, 20:13:52
nga Mand1

 • Postime: 1570
 • Gjinia: Femer
BabyGirlⓋⓛⓅ
#1 ne: 09-02-2011, 06:45:24
Provoje kete se mua me hapet keshtu

http://www.mosfli.tv

 • Postime: 1159
 • Gjinia: Mashkull
Dardan.
#2 ne: 09-02-2011, 08:32:59
Faqja officiale eshte kjo: mosfli.tv ndersa mosfli.com ka qen vetem i ridrejtuar tek mosfli.tv

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 09-02-2011, 15:19:34
Tamam fare mosfli.tv dhe mosfli.com kane qene dy faqe te ndryshme, qe prej kohes kur dy administratoret e Mosfli u ndane dhe secili beri faqen e tij.

Sidoqofte mua me hapen te dyja faqet aktualisht

http://www.mosfli.tv/
http://www.mosfli.com/

 • Postime: 116
Mand1
#4 ne: 09-02-2011, 18:23:48
Provoje kete se mua me hapet keshtu

http://www.mosfli.tv

Nuk ka asnje lidhje mosfli.tv me .com

Tamam fare mosfli.tv dhe mosfli.com kane qene dy faqe te ndryshme, qe prej kohes kur dy administratoret e Mosfli u ndane dhe secili beri faqen e tij.

Sidoqofte mua me hapen te dyja faqet aktualisht

http://www.mosfli.tv/
http://www.mosfli.com/

Kjo qe thua ti Max eshte mese e vertet, siduket faqia eshte rikthyer serisht online...do ken sajur ndonje host tjeter.

 • Postime: 116
Mand1
#5 ne: 02-10-2011, 03:42:15
Me sa mora vesh Mosfli.com ishte hapur serisht para tre ditesh...dhe tashti sapo e provova me del serisht i mbyllur
This site is currently unavailable.

If you are the owner of this site, please contact us at 1-480-505-8855 at your earliest convenience.

nuk paskan pasur te sosur problemet e tyre dhe te forte qe paska gjithe keto nerva qe meren akoma me ate site.

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#6 ne: 02-10-2011, 12:17:48
Me sa mora vesh Mosfli.com ishte hapur serisht para tre ditesh...dhe tashti sapo e provova me del serisht i mbyllur
This site is currently unavailable.

If you are the owner of this site, please contact us at 1-480-505-8855 at your earliest convenience.

nuk paskan pasur te sosur problemet e tyre dhe te forte qe paska gjithe keto nerva qe meren akoma me ate site.
Ndoshta nga fitimet qe u sjell siti..