mosfli.com Suspendet - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

mosfli.com Suspendet

mosfli.com Suspendet

· 7 · 1503

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

ne: 09-02-2011, 06:07:37
Sapo provoja te hyja ne  faqen e filmave www.Mosfli.com dhe shof qe eshte ber suspendet...

 • Postime: 1570
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 09-02-2011, 06:45:24
Provoje kete se mua me hapet keshtu

http://www.mosfli.tv

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 09-02-2011, 08:32:59
Faqja officiale eshte kjo: mosfli.tv ndersa mosfli.com ka qen vetem i ridrejtuar tek mosfli.tv

 • Postime: 27953
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-02-2011, 15:19:34
Tamam fare mosfli.tv dhe mosfli.com kane qene dy faqe te ndryshme, qe prej kohes kur dy administratoret e Mosfli u ndane dhe secili beri faqen e tij.

Sidoqofte mua me hapen te dyja faqet aktualisht

http://www.mosfli.tv/
http://www.mosfli.com/

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 09-02-2011, 18:23:48
Provoje kete se mua me hapet keshtu

http://www.mosfli.tv

Nuk ka asnje lidhje mosfli.tv me .com

Tamam fare mosfli.tv dhe mosfli.com kane qene dy faqe te ndryshme, qe prej kohes kur dy administratoret e Mosfli u ndane dhe secili beri faqen e tij.

Sidoqofte mua me hapen te dyja faqet aktualisht

http://www.mosfli.tv/
http://www.mosfli.com/

Kjo qe thua ti Max eshte mese e vertet, siduket faqia eshte rikthyer serisht online...do ken sajur ndonje host tjeter.

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 02-10-2011, 03:42:15
Me sa mora vesh Mosfli.com ishte hapur serisht para tre ditesh...dhe tashti sapo e provova me del serisht i mbyllur
This site is currently unavailable.

If you are the owner of this site, please contact us at 1-480-505-8855 at your earliest convenience.

nuk paskan pasur te sosur problemet e tyre dhe te forte qe paska gjithe keto nerva qe meren akoma me ate site.

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 02-10-2011, 12:17:48
Me sa mora vesh Mosfli.com ishte hapur serisht para tre ditesh...dhe tashti sapo e provova me del serisht i mbyllur
This site is currently unavailable.

If you are the owner of this site, please contact us at 1-480-505-8855 at your earliest convenience.

nuk paskan pasur te sosur problemet e tyre dhe te forte qe paska gjithe keto nerva qe meren akoma me ate site.
Ndoshta nga fitimet qe u sjell siti..

Temat e fundit