×
Hyrja
Profili

Mundesi punesimi Web Designer!

Mundesi punesimi Web Designer!

· 11 · 1306

 • Postime: 406
[Joni]
ne: 09-09-2011, 13:34:10
Pershendetje te gjitheve, shpresoj te jeni mire :)

Sot me njoftuan qe eshte nje vend i lire se web designer ne nje kompani shqiptare dhe mendova t'iu njoftoj edhe juve se mos jeni te interesuar.

Kompania ne fjale eshte 1UP (lexoni me poshte per kompanine). Ajo qe mund tiu them nga pervoja e bashkepunimit iShqip-1UP eshte qe 1UP eshte nje nga kompanite me argetuese ne Shqiperi (pra qe puna te mos jete vetem pune  ;))

Citim
1UP Interactive Services is seeking to hire a FULL TIME WEB DESIGNER

Required Skills
- online portfolio
- great knowledge of Photoshop, HTML and Flash
- adequate knowledge of CSS
- hunger to learn and create great work

Not required, but welcomed
- verbal and written skills (Albanian and English)
- skilled video-gamer

Personal Characteristics
• creativity, innovation
• ability to work effectively as a member of a team
• good time management skills

About the Company:
1UP Interactive Services is operating in Albania as one of the first company providing 100% interactive marketing in the country.
The company has worked with some of the biggest brands in Albania such as Vodafone Albania, NOA, Neptun, Hygeia Hospital, Raiffeisen Bank etc.
1UP Albania offers a dynamic and exciting work environment. Some might say that we are considered as the place to be if you are a person that <3s the web, UI, apps, design spiced up with programming languages and of course marketing. We strongly  believe that hiring and retaining the best people is a prerequisite to client satisfaction, business development and financial performance.


Contact
If you are interested in the specific position, please e-mail your CV and portfolio at info@1up.al using the following code as a subject of your e-mail: JWD102

Privacy Policy
"1UP" respects you personal data by keeping them confidential.

 • Postime: 982
 • Gjinia: Mashkull
UrL
#1 ne: 09-09-2011, 13:55:25
Vec per Shqiperi Jono vlen kjo ?

Ja vlen te jetoj andej e ? :P

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 09-09-2011, 14:03:04
Pse ne anglisht?
Sa serioze eshte nje kompani e tille kur faqen e ka nen ndertim http://1up.al/ ?

 • Postime: 61
Ervis Tusha
#3 ne: 09-09-2011, 14:14:53
1up jave vertet kompani serioze
une nuk kam pas bashkepunim por nepermjet gojedhenave kam degjuar shume fjale te mira

 • Postime: 406
[Joni]
#4 ne: 09-09-2011, 14:50:33
UrL, vetem me Shqiperi (ne Tirane ne fakt) :)

M A X vertet faqja eshte ne ndertim por kompania eshte serioze :) (edhe http://ishqip.com/ eshte ne ndertim :P)
Pse eshte anglisht nuk e di, mua keshtu me erdhi njoftimi dhe thash te lajmeroj te tjeret njehere meqenese vet nuk jam i interesuar :)

 • Postime: 406
[Joni]
#5 ne: 09-09-2011, 20:18:07
M A X meqe e kishe problem, faqja qenka online tani :)

 • Postime: 982
 • Gjinia: Mashkull
UrL
#6 ne: 09-09-2011, 22:00:45
Pse ne anglisht?
[/url] ?

Sepse supozohet qe nje webdesinger i zoti duhet te dij doemos anglisht.. keshtu publikohen lajmerimet qe kane si synim qe kandidati te jete njohes i mire i gjuhes angleze

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 09-09-2011, 23:05:11
Une e kisha fjalen per oferten e punes pse anglisht. Qe duhet te dish anglisht kjo dihet. Pa te s'shkon asgjekundi ne boten e IT.

 • Postime: 118
 • Gjinia: Mashkull
ByOne
#8 ne: 10-09-2011, 00:07:27
kesaj oferte me shume po i vjen era marketing... por sidoqoft shpresoj qe e vlen me testu.

 • Postime: 4261
Charlie
#9 ne: 10-09-2011, 00:42:46
Sa eshte paga mujore ? :D

Desha ta dija ...

 • Postime: 406
[Joni]
#10 ne: 10-09-2011, 01:15:49
ByOne seriozisht?!

Charlie s'e di... une skam te bej me 1UP, thjesht po iu njoftoja ;)