MySpace ne shitje - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

MySpace ne shitje

MySpace ne shitje

· 2 · 578

  • Postime: 119
  • Karma: +1/-0

ne: 04-02-2011, 14:59:45

“News Corporation” kompania që kishte blerë “MySpace” në vitin 2005, po shqyrtojnë shitjen e faqës së rrjetit shoqërorë tashmë në rënje “MySpace”.

Gazeta londineze “Idependent” shkruan se pronari Rupet Murdoch shprehet se faqja që kishte blerë para 5 viteve më rreth $580 milion tani do të mund të shitet sepse nuk mund ti bëjë konkurencë liderëve në fushën e rrjeteve sociale si : Facebook, Twitter.

Faqja MySpace dikur kishte arritur një sukses të jashtëzakonshëm, ishte njëra ndër faqet e rralla si faqe sociale deri sa kësaj fushe i hyjnë dy gjigandët e mëdhenjë :Facebook e Twitter.
http://www.tech.al/myspace-ne-shitje/

Jam shum kureshtar ta di se kush do ta blej ose a do ta blej dikush :D  • Postime: 1113
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 04-02-2011, 15:12:59
Une do jem dakort me kete te fundit qe the, A do ta bleje dikush? :-[

Temat e fundit