Naim Murseli ne Entreprenörsjakten ne Suedi LIVE! - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Naim Murseli ne Entreprenörsjakten ne Suedi LIVE!

Naim Murseli ne Entreprenörsjakten ne Suedi LIVE!

· 2 · 728

  • Postime: 100
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 15-05-2009, 18:23:23
Pershendetje.

Desha tju njoftoj se gara apo loja qe ju ka lajmruar Naimi para disa diteve .
Ka Filluar sot.

Gjeta link-un per ta shikuar LIVE!

http://www.entreprenorsjakten.se/Mot-de-tavlande/Lag-1.html

Cfare do te bej Naimi Aty ?

Ai do të duhet për të zhvilluar produkte, negocionte kontratat, punojnë me të marketingut dhe reklamave, duke e bërë shitjet prezantimet dhe shumë më tepër. Çdo hap, çdo detyrë është e panjohur - askush nuk e di atë që qëndron prapa fqinj.


I uroj suksese , FitoftëRespekte

Agon Hasani

  • Postime: 28193
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-05-2009, 05:47:43
I uroj fitore Naimit dhe dalte me fitore ne xhep nga ajo gare :)

Temat e fundit