×
Hyrja
Profili

Naim Murseli ne Entreprenörsjakten ne Suedi LIVE!

Naim Murseli ne Entreprenörsjakten ne Suedi LIVE!

· 2 · 662

  • Postime: 100
  • Gjinia: Mashkull
GoOn!
ne: 15-05-2009, 18:23:23
Pershendetje.

Desha tju njoftoj se gara apo loja qe ju ka lajmruar Naimi para disa diteve .
Ka Filluar sot.

Gjeta link-un per ta shikuar LIVE!

http://www.entreprenorsjakten.se/Mot-de-tavlande/Lag-1.html

Cfare do te bej Naimi Aty ?

Ai do të duhet për të zhvilluar produkte, negocionte kontratat, punojnë me të marketingut dhe reklamave, duke e bërë shitjet prezantimet dhe shumë më tepër. Çdo hap, çdo detyrë është e panjohur - askush nuk e di atë që qëndron prapa fqinj.


I uroj suksese , FitoftëRespekte

Agon Hasani

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 16-05-2009, 05:47:43
I uroj fitore Naimit dhe dalte me fitore ne xhep nga ajo gare :)
 

Fjalet e qiririt - Naim frasheri

Nisur nga InfoZRubrika Mix

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:39:18
nga InfoZ
fjalet e qiririt naim frasheri

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:36:07
nga InfoZ
Xuxi - Naim Bunjaku (Lajme, Info, Foto, Video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 16-04-2020, 12:24:45
nga M A X
Teatri Kombëtar një mbrëmje poetike për Naim Frashërin

Nisur nga dreammRubrika Letra

Postimi i fundit 06-12-2010, 22:36:32
nga dreamm
Romë: Ndahet nga jeta Naim Kryeziu

Nisur nga I.AziziRubrika Sporti

Postimi i fundit 21-03-2010, 09:26:51
nga I.Azizi