×
Hyrja
Profili

Naim Murseli ne media!

Naim Murseli ne media!

· 11 · 2008

 • Postime: 18
naim.murseli
ne: 02-05-2009, 13:23:26


Nje reklam e vogel per mua  :P
Fjalet e qiririt - Naim frasheri

Nisur nga InfoZRubrika Mix

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:39:18
nga InfoZ
fjalet e qiririt naim frasheri

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 22:36:07
nga InfoZ
Xuxi - Naim Bunjaku (Lajme, Info, Foto, Video)

Nisur nga InfoZRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 16-04-2020, 12:24:45
nga M A X
Teatri Kombëtar një mbrëmje poetike për Naim Frashërin

Nisur nga dreammRubrika Letra

Postimi i fundit 06-12-2010, 22:36:32
nga dreamm
Romë: Ndahet nga jeta Naim Kryeziu

Nisur nga I.AziziRubrika Sporti

Postimi i fundit 21-03-2010, 09:26:51
nga I.Azizi

 • Postime: 165
 • Gjinia: Mashkull
Shkumbin.A
#1 ne: 02-05-2009, 13:41:48
hee interesante qar firmash ke ne suedi  :P

 • Postime: 18
naim.murseli
#2 ne: 02-05-2009, 13:47:51
Kam nje web-company dhe nje firm per marketing.

Kam zyre ketu ne qytetin tim dhe ne kryeqytetin Stockholm.

 • Postime: 165
 • Gjinia: Mashkull
Shkumbin.A
#3 ne: 02-05-2009, 14:01:23
we-company shum mir sa koh ke qe e ke hap ket company dhe me cka merret saktesisht

te uroj suksese te metutjeshme
me fal qe te merzita me pyetje se jam 1 cik kurioz  :perqafim :P

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 02-05-2009, 14:05:54
Urime! Cila gazete eshte kjo?!

 • Postime: 18
naim.murseli
#5 ne: 02-05-2009, 14:22:58
Night Dogg: Kam hapur kompanin web qe 1 vitë dhe kjo kompani ju ofron kompanive te tjere ketu ne Suedi, webfaqe dhe webaplikacione te ndryshme. Gjithashtu kemi webfaqe tona qe ne i mirembajm dhe fitojm nga reklama.

MAX:
Kjo ishte ''http://www.balkanweb.com/gazetav5/'' (Gazeta Shqiptare)

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 02-05-2009, 19:15:34
Nga i moren infot rreth teje keta te GSH, me ndonje interviste, apo burime te tjera?!

 • Postime: 170
hecto
#7 ne: 02-05-2009, 19:22:08
Urime Naim! Me behet qefi qe te shkon mire puna.

 • Postime: 18
naim.murseli
#8 ne: 02-05-2009, 19:25:44
MAX: Me doket nga Shtypidites nuk e di.

Hecto: Falemenderit shum, edhe une ty te uroj pune te mbar.

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9 ne: 02-05-2009, 20:06:00
MAX: Me doket nga Shtypidites nuk e di.


Shtypidites.com ?

 • Postime: 18
naim.murseli
#10 ne: 02-05-2009, 20:15:15
Shtypidites.info :)