Naim Murseli ne media! - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Naim Murseli ne media!

Naim Murseli ne media!

· 11 · 2097

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0

ne: 02-05-2009, 13:23:26


Nje reklam e vogel per mua  :P

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 02-05-2009, 13:41:48
hee interesante qar firmash ke ne suedi  :P

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 02-05-2009, 13:47:51
Kam nje web-company dhe nje firm per marketing.

Kam zyre ketu ne qytetin tim dhe ne kryeqytetin Stockholm.

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 02-05-2009, 14:01:23
we-company shum mir sa koh ke qe e ke hap ket company dhe me cka merret saktesisht

te uroj suksese te metutjeshme
me fal qe te merzita me pyetje se jam 1 cik kurioz  :perqafim :P

 • Postime: 28220
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 02-05-2009, 14:05:54
Urime! Cila gazete eshte kjo?!

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 02-05-2009, 14:22:58
Night Dogg: Kam hapur kompanin web qe 1 vitë dhe kjo kompani ju ofron kompanive te tjere ketu ne Suedi, webfaqe dhe webaplikacione te ndryshme. Gjithashtu kemi webfaqe tona qe ne i mirembajm dhe fitojm nga reklama.

MAX:
Kjo ishte ''http://www.balkanweb.com/gazetav5/'' (Gazeta Shqiptare)

 • Postime: 28220
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 02-05-2009, 19:15:34
Nga i moren infot rreth teje keta te GSH, me ndonje interviste, apo burime te tjera?!

 • Postime: 170
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 02-05-2009, 19:22:08
Urime Naim! Me behet qefi qe te shkon mire puna.

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 02-05-2009, 19:25:44
MAX: Me doket nga Shtypidites nuk e di.

Hecto: Falemenderit shum, edhe une ty te uroj pune te mbar.

 • Postime: 28220
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 02-05-2009, 20:06:00
MAX: Me doket nga Shtypidites nuk e di.


Shtypidites.com ?

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 02-05-2009, 20:15:15
Shtypidites.info :)

Temat e fundit