Ndihme per script tip real estate!! - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ndihme per script tip real estate!!

Ndihme per script tip real estate!!

· 4 · 1034

  • Postime: 32
  • Karma: +0/-0

ne: 03-07-2008, 12:39:29
Do doja ndihme nga ndonje qe mund te kete mundesi.Dua te hap tip real estate por jo kshu e dua vetem per firmen e plakut dhe te nje shokut vet.dmth ndertime dhe vila turistike ne sarand dhe kshu bregdet.Do doja ndonje ide ose ndonje script nga ndonje qe ka qejf te me ndihmoj.Kam marr disa scripte per real estate po sikur sme duken shum te pershatshme.Gjithse si pres ndonje pergjigje nga ju!!

Faleminderit.
Diten e mire

  • Postime: 271
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 03-07-2008, 16:25:01
Nuk jam programator, por qe te te vijne ne ndihme duhet te japesh disa parametra apo info.

Se pari, cfare te ofron hosti, parametrat e tij. Cfare platformash gjuhe script mbeshtet, php? asp? ofron database? nese po cfare tipi, etj.

po te duash, listo njera posht tjetres cfare do qe skripti te beje per ty. Si e ke menduar qe nje qe do vizitoje faqen tende te nderveproje me skriptin.. ose info me te zgjeruar per skriptin jepja atij qe do te te ofrohet te ta ndertoje.

me pak fjale ji me i qarte :)

  • Postime: 32
  • Karma: +0/-0

#2 ne: 03-07-2008, 19:12:10
flm per informacionin.thjes ht me duhet nai script per real estate qe punon se kam gjet dhe vet dhe di me kerku dhe vet kjo eshte e gjitha.diten e mire.

  • Postime: 27979
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 04-07-2008, 16:22:26
Une do te sugjeroja eSyndicat. Ky program eshte per direktori, por ka dhe plugin qe e shendron edhe ne direktori Real Estate.
Lexo infot ketu: http://www.esyndicat.com/forum/about10395.html
Faqja kryesore e eSyndicat: http://www.esyndicat.com
Nje faqe shqiptare e ndertuar me eSyndicat (por jo per Real Estate) http://www.direktoria.net/dir/

Temat e fundit