×
Hyrja
Profili

Ndihme rreth Databazes

Ndihme rreth Databazes

· 9 · 695

 • Postime: 342
Dr0mAs
ne: 27-12-2013, 23:07:44
Mirmbrema

Edhe nje here me duhet ndihma juaj, po transferoj filet ne nje host tjeter dhe me del nje problem i tille si ne foto:

Si mundem ta rregulloj?
Shpresoj te kem ndihmen tuaj :)
Ndihme me gramatiken shqip

Nisur nga Gjuha JoneRubrika Gjuha Shqipe

Postimi i fundit 17-06-2019, 17:46:45
nga M A X
Ndihme rreth nje Scripti.

Nisur nga immortal.boyRubrika AlbDEVs

Postimi i fundit 08-11-2013, 21:15:07
nga immortal.boy
Ndihme - Tere aplikimet e mundshe jane konvertu ne pdf

Nisur nga Mishel...............Rubrika Ndihmë | Internet & Kompjuter

Postimi i fundit 14-06-2013, 19:08:04
nga Mishel...............
Ndihme per Video kamer

Nisur nga AgpikiRubrika Ndihmë | Internet & Kompjuter

Postimi i fundit 10-09-2013, 00:17:25
nga KleantR
Ndihme!

Nisur nga AlbEnoRubrika Wordpress Forum

Postimi i fundit 28-05-2013, 14:57:08
nga AlbEno

 • Postime: 28
Migen2
#1 ne: 28-12-2013, 10:14:28
beje dhe njehere vetem kete table dhe jepi parametrat qe kerkon, mos harro ti japesh optionin drop, gjithashtu postje qe ta shikojme strukturen e kesaj table ne formen origjinale (per mua qe nuk e perdor shpesh wp)

 • Postime: 376
 • Gjinia: Mashkull
AlbCoder
#2 ne: 28-12-2013, 12:07:10
Krijo nje databaze te re me pas kliko mbi databazen e re qe krijove dhe importoje perseri.

 • Postime: 342
Dr0mAs
#3 ne: 28-12-2013, 14:16:52
Albcoder e kam provuar ate menyre.

Dhe supporti hostit spo arrin te me zgjidhi gje.

Migen po e provoj dhe kete (po e provon 1 her supporti).

 • Postime: 28
Migen2
#4 ne: 28-12-2013, 16:00:15
suporti vete nuk e zgjidh dot....?
nejse ... a mund ta postosh ketu strukturen e tables pra diçka qe te shikojme me qarte se ku eshte gabimi. + versionin e wp, + adresen ku e ke hostuar
(nqs nuk do qe ta postosh ketu, atehere me kontakto ne skype)

 • Postime: 342
Dr0mAs
#5 ne: 28-12-2013, 19:02:03
Migen me dergo skype ne privat dhe futu me TW ne pc tim :)

 • Postime: 376
 • Gjinia: Mashkull
AlbCoder
#6 ne: 28-12-2013, 22:36:12
Meqe je me wordpress me mire ta besh nga tools exporto te dhenat ne formatin xml dhe importoji ne faqen e re si thua?

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#7 ne: 28-12-2013, 23:21:11
Meqe je me wordpress me mire ta besh nga tools exporto te dhenat ne formatin xml dhe importoji ne faqen e re si thua?
Edhe une kete do te te sygjeroja, shpeton shume gjera per sa i perkete edhe konfigurimeve te serverit, pasi nje problem te tille kap pasur edhe une nje paket tek i njejti server por me xml gjithcka shkoi mire  ;)

 • Postime: 342
Dr0mAs
#8 ne: 29-12-2013, 00:27:36
Njeren e rregullova, ju lexova ju ketu dhe mu kujtuan disa file...

Problemi: Themen e kam te blere premium por ne disa file mi njeh si viruse se di pse (e kam skanuar me pare dhe del pa probleme) kur kam bere download DB me filet antivirusi mi ka zhdukur dhe si njeh, tani po i kerkoja dhe sjane...

Rastesisht kur po ju lexoja ju ketu me shkoj mendja te file-t