×
Hyrja
Profili

Ndihme-Webfaqe (cpanel)

Ndihme-Webfaqe (cpanel)

· 8 · 1359

 • Postime: 255
 • Gjinia: Mashkull
AlbDigital
ne: 16-10-2005, 07:30:23
Tung uen e kam faqen www.albdigital.com shkoni albdigital.com pastaj klikoni mbi at llogon dhe shihni si ne fillim te faqes si te hapet del cpanel llogin te gjitheve,si mund ta heq ate??
« Editimi i fundit: 19-10-2005, 08:09:02 nga M A X »

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 19-10-2005, 08:13:40
Shiko diku ne server, ku jane te vendosura te dhenat e tua, se aty duhet ta kesh nje javascript qe te jep ate. Mbase do jete i vendosur te file index.php. Ndoshta ndihme me konkrete mund te marresh te hostuesi juaj, te www.hapsira.com

 • Postime: 23
Treni
#2 ne: 23-10-2005, 08:19:21
Tung uen e kam faqen www.albdigital.com shkoni albdigital.com pastaj klikoni mbi at llogon dhe shihni si ne fillim te faqes si te hapet del cpanel llogin te gjitheve,si mund ta heq ate??

Shife se mos e ke ndonje fajl me emer ".htacces" dhe ".htpasswd" ne folderin kryesor.
Nese i ke hiqi ato, po nese jo atehere kete duhet te ta rregulloj baci "Host".
hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 44
 • Gjinia: Mashkull
Pixel
#3 ne: 23-10-2005, 10:02:32
File .htaccess (ne www directory) ose script kerkon qe te besh login automatikisht.

Shko ne CPanel dhe duhet te jete brenda nje setting (ON OFF).

 • Postime: 455
 • Gjinia: Mashkull
php
#4 ne: 23-10-2005, 13:21:16
Hey bro ta kam dhan nje pergjigje une po dikush ma paska fshi ket postim mua..

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 24-10-2005, 03:11:02
LuLiKraS, nuk te ka fshire njeri gje ty. Duhet te kete ndodhur dicka ose s'e ke postuar fare shkrimin tend ti.

 • Postime: 4460
 • Gjinia: Femer
*Ena*
#6 ne: 24-10-2005, 03:50:27
Hey bro ta kam dhan nje pergjigje une po dikush ma paska fshi ket postim mua..


Postoje prap ore se nuk te thote njeri gje se jep e ti mendimin tend :)

 • Postime: 255
 • Gjinia: Mashkull
AlbDigital
#7 ne: 26-10-2005, 07:36:52
luli shkruaje edhe njehere nese spriton

une e kam fshire filen qe ishte .htacces mirepo asgje su be i kontrollova te gjithe folderet ne ftp por gje skishte...

nejse flm per ndihmen
 

Ndihme me gramatiken shqip

Nisur nga Gjuha JoneRubrika Gjuha Shqipe

Postimi i fundit 17-06-2019, 17:46:45
nga M A X
Ndihme rreth Databazes

Nisur nga Dr0mAsRubrika Tech

Postimi i fundit 29-12-2013, 00:27:36
nga Dr0mAs
Ndihme rreth nje Scripti.

Nisur nga immortal.boyRubrika AlbDEVs

Postimi i fundit 08-11-2013, 21:15:07
nga immortal.boy
Ndihme - Tere aplikimet e mundshe jane konvertu ne pdf

Nisur nga Mishel...............Rubrika Ndihmë | Internet & Kompjuter

Postimi i fundit 14-06-2013, 19:08:04
nga Mishel...............
Ndihme per Video kamer

Nisur nga AgpikiRubrika Ndihmë | Internet & Kompjuter

Postimi i fundit 10-09-2013, 00:17:25
nga KleantR