×
Hyrja
Profili

Ne ndihme te...

Ne ndihme te...

· 27 · 2241

  • Postime: 242
  • Gjinia: Mashkull
feniksi
#25 ne: 30-04-2009, 17:37:37
Un ne http://abcshqip.com/ e vendosa gjithashtu :D , shpresoj qe kjo iniciativ te perhapet me gjere.

  • Postime: 211
  • Gjinia: Mashkull
besart
#26 ne: 30-04-2009, 18:45:03
Ka dy dite qe tashme KOSOFT Ads perkrahe kete faqe.

Nje reklame eshte me pagese te cilen do ta mbuloj KOSOFT Ads, dhe nje tjeter eshte pa pagese dhe shfaqet vetem ne ato faqe ku nuk ka reklama per permbajtjen e asaj faqeje.

Stafi jone i deshirojme sherim sa me te shpejt Blineres se vogel.
 

Ndihme me gramatiken shqip

Nisur nga Gjuha JoneRubrika Gjuha Shqipe

Postimi i fundit 17-06-2019, 17:46:45
nga M A X
Ndihme rreth Databazes

Nisur nga Dr0mAsRubrika Tech

Postimi i fundit 29-12-2013, 00:27:36
nga Dr0mAs
Ndihme rreth nje Scripti.

Nisur nga immortal.boyRubrika AlbDEVs

Postimi i fundit 08-11-2013, 21:15:07
nga immortal.boy
Ndihme - Tere aplikimet e mundshe jane konvertu ne pdf

Nisur nga Mishel...............Rubrika Ndihmë | Internet & Kompjuter

Postimi i fundit 14-06-2013, 19:08:04
nga Mishel...............
Ndihme per Video kamer

Nisur nga AgpikiRubrika Ndihmë | Internet & Kompjuter

Postimi i fundit 10-09-2013, 00:17:25
nga KleantR